Plakát k filmu: Hráči se smrtí

Hráči se smrtí Flatliners

dokina.cz
3,7

Premiéra 23. 11. 2017
USA, 2017, 110 min, od 12 let

Žánr:
drama, sci-fi, horor
Režie:
Niels Arden Oplev | celý štáb
Hrají:
Nina Dobrev, Ellen Page, Kiersey Clemons, Diego Luna, Kiefer Sutherland, James Norton | všichni herci

V mysteriózním thrilleru se skupina studentů medicíny snaží získat odpověď na otázku, zda existuje život po smrti. Opakovaně se dostávají do stavu klinické smrti, avšak stále nebezpečnější experimenty si na každém z nich vybírají svou daň.

V mysteriózním thrilleru se skupina studentů medicíny snaží získat odpověď na otázku, zda existuje život po smrti. Opakovaně se dostávají do stavu klinické smrti, avšak stále ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 6 hlasů
 • -

Recenze filmu Hráči se smrtí

 • Recenze Hráči se smrtí na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 75

  Hráči se smrtí, jeden z nejočekávanějších filmů letošního podzimu, jsou podívaná, která může posloužit jako zajímavé zpestření jak pro milovníky dramatu, tak pro ty, kteří rádi experimentují se sci-fi. I přesto, že jsou některé scény předvídatelné a kvůli tomu, že samotný výzkum jde velmi brzy do pozadí, také nedovysvětlené, nelze říci, že by tvůrci naplno využili velký mysteriózní potenciál. Zpracován je ale zajímavě, líbivě a poutavě. Oplev se tedy nemusí obávat, že by jeho laškování se smrtí zůstalo zapomenuto.

 • Recenze Hráči se smrtí na MovieZone

  Recenze MovieZone 30

  Co se s námi stane, když zemřeme? Na tuhle otázku hledají odpověď hrdinové Hráčů se smrtí, dělají to ale tak, že si zpátky ze záhrobí obvykle přinesou i něco, co jim nadělá hodně problémů. A může je to i zabít. No a vás to bude asi nudit, protože tenhle hororový remake není moc svižný, zábavný ani chytrý a nakonec se zmůže jen na okoukané lekačky. Vyložená zoufalost to není, ale důvod, proč byste tomuhle nezajímavému filmu věnovat dvě hodiny života, vážně najít nedovedu.

Související články k filmu Hráči se smrtí

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.