Plakát k filmu: Hotel Artemis Premiéra

Hotel Artemis Hotel Artemis

Premiéra 26. 7. 2018 (za měsíc)
Anglie, 2018, 93 min

Žánr:
thriller, akční, kriminální
Režie:
Drew Pearce | celý štáb
Hrají:
Jodie Foster, Jeff Goldblum, Sterling K. Brown, Sofia Boutella, Charlie Day, Jenny Slate | všichni herci

Hotel Artemis je přísně tajné high-tech zdravotnické zařízení, určené výhradně pro bohatou klientelu podsvětí. Manažerka Jean Thomas (Jodie Foster) vládne „hotelu“ tvrdou rukou. Jejími klienty jsou vrazi, gangsteři a zločinci nejtěžšího kalibru. Exkluzivní služby pro pacienty zahrnují třeba nová játra vytvořená 3D tiskárnou. Samozřejmě za neméně exkluzivní cenu.

Po urgentní hospitalizaci legendárního zločineckého bosse Oriana Franklina se z dříve bezpečného místa pro zločince stává to nejnebezpečnější.

Hotel Artemis je přísně tajné high-tech zdravotnické zařízení, určené výhradně pro bohatou klientelu podsvětí. Manažerka Jean Thomas (Jodie Foster) vládne „hotelu“ tvrdou rukou. ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnotit můžete po premiéře 26. 7. 2018
  • -
  • -
  • -
  • -

Související články k filmu Hotel Artemis

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Hotel Artemis vypadá jako klidnější bratříček drsného Johna Wicka

    Hotel Artemis vypadá jako klidnější bratříček drsného Johna Wicka

    17. 4. 2018 14:00 Los Angeles velmi blízké budoucnosti. Parta zločinců svůj nový kšeft nedotáhne tak jak plánovala a potřebují rychle lékaře. Vydají se tak za vrchní sestrou do hotelu Artemis, který vyžaduje ověření členství a má velmi striktní pravidla a podmínky. Do obyčejného hotelu má totiž Artemis daleko...

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.