Plakát k filmu: Homolka a tobolka

Homolka a tobolka Homolka a tobolka

dokina.cz
7,0

Československo, 1972, 85 min

Žánr:
komedie
Režie:
Jaroslav Papoušek | celý štáb
Hrají:
Josef Šebánek, Helena Růžičková, František Husák, Petr Forman, Matěj Forman | všichni herci

Komedie HOMOLKA A TOBOLKA je závěrem trilogie o slastech a strastech rodiny HOMOLKů. Tentokrát se s pražskou rodinou setkáváme na zimní rekreaci v Krkonoších, kterou si sem přijeli (s předsevzetím, že na sebe budou po celou dobu hodní) za své peníze jaksepatří užít. A jak už titul nasvědčuje, peníze se jim na dovolené stanou hybnou pákou veškerého jejich počínání, o němž tvůrci vyprávějí se satirickým, až sarkastickým akcentem. (barevný).

Komedie HOMOLKA A TOBOLKA je závěrem trilogie o slastech a strastech rodiny HOMOLKů. Tentokrát se s pražskou rodinou setkáváme na zimní rekreaci v Krkonoších, kterou si sem ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 391 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 39.00 CZK Přehrát online
PŮJČOVNÉ 30.00 CZK Přehrát online

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.