Plakát k filmu: Hologram pro krále

Hologram pro krále Hologram for the King, A

dokina.cz
5,6

Premiéra 17. 11. 2016
USA, Anglie, Francie, Německo, 2016, 97 min, od 12 let

Žánr:
komedie, drama
Režie:
Tom Tykwer | celý štáb
Hrají:
Tom Hanks, Ben Whishaw, Tom Skerritt | všichni herci

Když je americký obchodník (Tom Hanks) vyslán do Saúdské Arábie, aby zde, jak doufá, uskutečnil nejlepší obchod svého života, naráží zde na značné kulturní rozdíly. Navzdory počátečnímu překvapení místními zvyky a neprůhlednou byrokracií se mu nakonec s pomocí upovídaného taxikáře (Alexander Black) a krásné saudské doktorky (Sarita Choudhury) začíná dařit v neznámém světě orientovat.

Když je americký obchodník (Tom Hanks) vyslán do Saúdské Arábie, aby zde, jak doufá, uskutečnil nejlepší obchod svého života, naráží zde na značné kulturní rozdíly. Navzdory ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 3 hlasů
  • -
  • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 55.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Hologram pro krále

  • Recenze Hologram pro krále na MovieZone

    Recenze MovieZone 50

    Příjemně koukatelný, i když zcela do ztracena plynoucí film. Hanks nezklame, zato Tykwer překombinovává vše, co mu přijde pod ruku, a je to zcela zbytečné. Využít tak atraktivní prostředí jen jako kulisu ke kýčovitému melodramatu by měl být zločin.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.