Plakát k filmu: Hněv Titánů

Hněv Titánů Wrath Of The Titans

dokina.cz
5,2

Premiéra 29. 3. 2012
USA, Španělsko, 2012, 99 min

Žánr:
dobrodružný, akční, fantasy
Režie:
Jonathan Liebesman | celý štáb
Hrají:
Liam Neeson, Bill Nighy, Danny Huston, Ralph Fiennes, Toby Kebbell, Edgar Ramirez, Sam Worthington | všichni herci

Deset let po tom, co hrdinně porazil obrovského Krakena, se Perseus, polobůh a Diův syn, snaží vést klidný život jako vesnický rybář a otec desetiletého syna Helia. Mezitím zuří boj o moc mezi bohy a titány.

Bohové jsou nebezpečně oslabeni nedostatkem oddanosti lidí. Ztrácejí kontrolu nad uvězněnými titány a jejich hrůzu nahánějícím vůdcem Kronem, otcem dlouho vládnoucích bratrů Dia, Hada a Poseidona. Tento triumvirát přemohl svého mocného otce už dávno a nechal ho hnít v ponuré, bezedné propasti Tartaru – vězení, které leží hluboko v podsvětí. Perseus nemůže ignorovat volání spravedlnosti, když se Hades a Diův božský syn Ares (Edgar Ramírez) dohodnou s Kronem na zajetí Dia. Síla a moc titánů je stále větší, zato Diovi jeho božská síla dochází a na zemi se rozpoutá peklo. S pomocí královny Andromedy (Rosamund Pike), Poseidonova polobožského syna Argenora (Toby Kebbell) a padlého boha Hefaista (Bill Nighy) se Perseus vydává na zrádnou a nebezpečnou výpravu do podsvětí, aby osvobodil Dia, přemohl titány a zachránil tak celé lidstvo.

Deset let po tom, co hrdinně porazil obrovského Krakena, se Perseus, polobůh a Diův syn, snaží vést klidný život jako vesnický rybář a otec desetiletého syna Helia. Mezitím zuří ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 323 hlasů

Recenze filmu Hněv Titánů

 • Recenze Hněv Titánů na MovieZone

  Recenze MovieZone 60

  Síla bohů slábne a vypadá to, že uvěznění titáni se opět vrátí na Zemi. A odskáče to lidstvo. Perseus se tedy musí vydat do podsvětí, zachránit Dia a zmocnit se zbraně, která dokáže zabít strašlivého Krona. Hněv Titánů je prakticky stejný jako Souboj Titánů. Spousta monster, solidní akce a myšlenkové vakuum. Komu sedla jednička, bude spokojený i tentokrát. Komu ne, toho příjemné překvapení nečeká.

 • Recenze Hněv Titánů na fffilm

  Recenze fffilm 50

  Blíží se soumrak bohů. Hádés chce zlikvidovat samotného Dia a titáni se chystají zničit lidstvo, nebo něco takového. Perseus musí doputovat do podsvětí a tam všem naklepat budku. Nebo něco takového. Dvojka je překvapivě o něco lepší než první díl . Ale ne o moc. Lepší je to, že akčních scén je víc, jsou rozumněji sestříhané, hudba je méně agresivní a film občas obsahuje humor, byť je to hodně infantilní humor (například pětiminutové cameo Billa Nighyho v roli Héfaista). Bohužel, všechny scény, které by měly budovat nějaké napětí nebo působit majestátně, vlastně všechny scény, ve kterých by měl někdo předvádět herecké výkony s dialogy, téměř vůbec nefungují. Druhá a třetí hlavní postava (královna Andromeda a nějaký vtipný cool sidekick jako z ghetta) jsou zhola zbytečné. Ano, polooobnažená Rosamund Pikeová je zhola zbytečná... Když se na plátně pošťuchují (fyzicky i verbálně) Hádés (Ralph Fiennes) a Zeus (Liam Neeson), je to zajímavé, prostě protože jsou to dobří herci a mají z toho všeho tak trochu srandu. Bohužel, místo nich je film o mnohem méně zajímavém Perseovi (Sam Worthington). Stejně jako v případě prvního dílu vám doporučuji ukojit touhu po hardcore akci s řeckými bohy sledováním někoho, kdo hraje několik let starou videohru "God of War 3". V jejích prvních pěti minutách například uvidíte více majestátnosti a epické akce než v celém finále Hněvu titánů (včetně titána, který vypadá velmi podobně). 3D vypadá podstatně lépe, než v jedničce. Samozřejmě, pořád je zbytečné, ale aspoň už není tak nepříjemné. A to je také dobrá definice celého filmu: Není tak agresivně nepříjemný jako první díl, ale rozhodně to není žádná sláva.

Trailer k filmu

Související články k filmu Hněv Titánů

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Hněv Titánů

  Hněv Titánů

  27. 3. 2012 08:14 Deset let po hrdinské porážce hrozného Krakena, Perseus polobůh, syn Dia, se snaží žít poklidným životem na vesnici jako rybář a sám vychovává desetiletého syna Helia.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.