Plakát k filmu: Hlas smrti

Hlas smrti White Noise

dokina.cz
4,9

USA, Anglie, Kanada, 2004, 94 min

Žánr:
thriller, drama, mystery, horor

Jonathan Rivers (Michael Keaton) je úspěšným architektem s krásnou že-nou, spisovatelkou Annou, milujícím synem Mikem a dalším dítětem na ces-tě. Žije spokojeně do té chvíle, než do jeho života zasáhne tragédie. Anna se ztratí cestou do práce a později je nalezena zavražděná. Jonathan, šílený žalem, se odstěhuje a úzkostlivě se straní všech přátel a zbytku rodiny.

Tajemný vědec Nicolas Elia přesvědčí Jonathana, že Anna vysílá signály "ze záhrobí" pomocí televizní obrazovky a rádia. Jonathan poslechne jeho rady a s pomocí nových přátel Raymonda Price a Sarah Tate se pokusí navázat spojení s manželkou. Bezděčně tak otevře dveře do jiného světa. Netuší, co tím způsobí: mrtví teď mají možnost zmocnit se ho.

Hlavní roli v napínavém thrilleru Hlas smrti si zahrál Michael Keaton (Batman, Batman se vrací/Batman Returns, Jako vejce vejci/Multiplicity).

Jonathan Rivers (Michael Keaton) je úspěšným architektem s krásnou že-nou, spisovatelkou Annou, milujícím synem Mikem a dalším dítětem na ces-tě. Žije spokojeně do té chvíle, než ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 93 hlasů
  • -

Trailer k filmu

Související články k filmu Hlas smrti

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.