Plakát k filmu: Happy Feet 2

Happy Feet 2 Happy Feet Two

dokina.cz
5,1

Premiéra 19. 1. 2012
Australie, 2011, 100 min

Žánr:
komedie, rodinný, animovaný
Režie:
George Miller | celý štáb
Hrají:
Matt Damon, Elijah Wood, Brad Pitt, Hugo Weaving, Robin Williams, Hank Azaria | všichni herci

Mumble, mistr stepu, má problém, protože jeho drobounký syn Erik je choreo-fobní. Tanec ho nebaví a Erik uteče pryč a potká Mocného Svena/Mighty Sven—tučňák, který umí lítat! Mumble nemá oproti tomuto charismatickému modelu nové role žádnou šanci. Ale celá situace se zhorší ještě tím, když je svět otřesen mocnými silami. Erik se od svého otce naučí být odvážný, když dá Mumble dohromady národ tučňáků a všechny druhy nádherných stvoření od drobného Krilla až po obřího Elephant Seals, aby vše bylo zase v pořádku.

Mumble, mistr stepu, má problém, protože jeho drobounký syn Erik je choreo-fobní. Tanec ho nebaví a Erik uteče pryč a potká Mocného Svena/Mighty Sven—tučňák, který umí lítat! ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 220 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 109.81 CZK 385.02 CZK Přehrát online
PŮJČOVNÉ 45.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Happy Feet 2

  • Recenze Happy Feet 2 na MovieZone

    Recenze MovieZone 40

    Druhá výprava do světa zpívajících a stepujících tučňáků je ještě zbytečnější než ta první. Ne že by se nedala přežít, ale kdo má děti, může jít na mnoho jiných a lepších kusů, které těm capartům něco dají. A kdo děti nemá, může dělat záživnější věci – třeba sledovat rezivějící umyvadlo.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.