Plakát k filmu: Hadí jed

Hadí jed Hadí jed

dokina.cz
7,1

1981, 87 min

Žánr:
drama
Režie:
František Vláčil | celý štáb
Hrají:
Ilona Svobodová, Josef Vinklář, Karel Heřmánek, Ferdinand Krůta, Miriam Kantorková, Renáta Doleželová | všichni herci

Zápas človeka, který se nedokáže zbavit vášně k alkoholu. Osmnáctiletá vladka se po smrti své matky rozhodne poznat otce, o existencii kterého neměla donedávna tušení a pozná jen jeho jméno a adresu z poštovních poukázák na alimenty. Rodina jejího chlapce Martina sa k ní chová vlídně, ale i tak se cítí osamělá.

A tak se počase zimních prázdnin rozhodne namísto výletu s Martinem vyhledat otce, který pracuje v geologickém výzkumu. I pro něho je objevení dcery velkým a zdá sa byt i radostným překvapením. Taký okamžik musí pořádně oslavit. Tak, že ho kolegové musí opilého odvést z hospody domů. Vladka spočátku věří, že to je jen a jen z radosti nad objevenou dcérou.

Zápas človeka, který se nedokáže zbavit vášně k alkoholu. Osmnáctiletá vladka se po smrti své matky rozhodne poznat otce, o existencii kterého neměla donedávna tušení a pozná jen ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 605 hlasů
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.