Plakát k filmu: Godzilla

Godzilla Godzilla

dokina.cz
6,8

Premiéra 15. 5. 2014
USA, 2014, 123 min, od 12 let

Žánr:
thriller, dobrodružný, akční, sci-fi
Režie:
Gareth Edwards | celý štáb
Hrají:
Aaron Taylor-Johnson, Bryan Cranston, Elizabeth Olsen, Juliette Binoche, David Strathairn, Ken Watanabe, Al Sapienza, Sally Hawkins, Brian Markinson, Richard T. Jones, Victor Rasuk | všichni herci

V remake kultovního filmu Godzilla se nejznámější impozantní monstrum na světě postaví proti zlým nestvůrám ohrožujícím samou existenci lidstva, kterým vdechla život vědecká arogance lidí.

Hlavní role ve filmu režiséra Garetha Edwardse ztvárnili Aaron Taylor-Johnson (Kick-Ass), držitel nominace na Oscara Ken Watanabe (Poslední samuraj, Počátek), Elizabeth Olsen (Martha Marcy May Marlene), držitelka Oscara Juliette Binoche (Anglický pacient, Cosmopolis), Sally Hawkins (Jasmíniny slzy), držitel nominace na Oscara David Strathairn (Dobrou noc a hodně štěstí, Bourneův odkaz) a Bryan Cranston (Argo, televizní seriál Perníkový táta).

V remake kultovního filmu Godzilla se nejznámější impozantní monstrum na světě postaví proti zlým nestvůrám ohrožujícím samou existenci lidstva, kterým vdechla život vědecká ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 22 hlasů

Recenze filmu Godzilla

  • Recenze Godzilla na MovieZone

    Recenze MovieZone 60

    Nová Godzilla je chytřejší a důstojnější než ta Emmerichova, není s ní ale kdovíjaká zábava. Lidi v ní sice neustále nevěřícně čučí na monstra, vy si ale čučení příliš neužijete, protože tvůrci se drží tak opatrně zpátky, až zapomínají popcornožrouty pořádně nakrmit.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.