Plakát k filmu: Ghost Rider 2

Ghost Rider 2 Ghost Rider: Spirit of Vengeance

dokina.cz
4,0

Premiéra 1. 3. 2012
USA, Spojené arabské Emiráty, 2012, 95 min

Žánr:
thriller, akční, fantasy
Režie:
Mark Neveldine | celý štáb
Hrají:
Nicolas Cage, Ciarán Hinds, Christopher Lambert | všichni herci

Nicolas Cage se vrací jako Johnny Blaze ve filmu Ghost Rider 2. V pokračování světově úspěšného hitu Ghost Rider z roku 2007 se Johnny, který stále bojuje se svou kletbou ďáblova lovce, skrývá na vzdáleném místě ve východní Evropě, když si ho najme tajná náboženská sekta, aby zachránil mladého chlapce před ďáblem. Nejdříve se Johnny zdráhá přijmout zodpovědnost Ghost Ridera, ale je to jediný způsob, jak ochránit chlapce a jediná možnost pro něj, jak se navždy zbavit kletby.

Nicolas Cage se vrací jako Johnny Blaze ve filmu Ghost Rider 2. V pokračování světově úspěšného hitu Ghost Rider z roku 2007 se Johnny, který stále bojuje se svou kletbou ďáblova ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 145 hlasů

Recenze filmu Ghost Rider 2

  • Recenze Ghost Rider 2 na MovieZone

    Recenze MovieZone 40

    Johnny Blaze musí opět využít moci Ghost Ridera, aby zachránil kluka, s nímž má plány samotný satan. Druhý Ghost Rider je víceméně stejná pitomost jako první díl, ovšem Nicolas Cage je čím dál tím zábavnější a Mark Neveldine s Brianem Taylorem zvládají servírovat sice neoriginální ale solidní akční scény. Nic víc od tohohle filmu ale nečekejte.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.