Plakát k filmu: Garfield 3D: Zvířecí jednotka zasahuje

Garfield 3D: Zvířecí jednotka zasahuje Garfield's Pet Force

dokina.cz
2,9

Premiéra 13. 5. 2010
USA, Jižní Korea, 2009, 72 min

Žánr:
komedie, rodinný, animovaný
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Frank Welker | všichni herci

V novém dobrodružství všemi oblíbeného líného kocoura Garfielda se potkává svět kreslených postaviček se světem comicsů. Garfield se nehodlá za žádných okolností nechat vyrušit čímkoliv kromě jídla. Pak se ale ve světě kreslených postaviček objeví svalnatý superkocour Garzooka s hrůzostrašnou zprávou o tom, že ve světě comicsů napadla zákeřná superpadouška Vetvix mírumilovnou planetu Dorkon a ukradla vynález, který jí pomůže oba světy dobýt. O jaký vynález jde? O molekulární směšovač, který dokáže spojit do jedné dva libovolné předměty...nebo i lidi! A ti, kteří jsou takto spojeni, jsou zcela pod kontrolou toho, kdo směšovač ovládá. Zbraň ale potřebuje k provozu krystal, který Garzooka mazaně sebral. Všichni obyvatelé světa kreslených postaviček jsou v nebezpečí smíchání...leda by v sobě Garfield dokázal najít vůli připojit se ke svému superhrdinskému dvojníkovi Garzookovi a společně zachránit oba světy.

V novém dobrodružství všemi oblíbeného líného kocoura Garfielda se potkává svět kreslených postaviček se světem comicsů. Garfield se nehodlá za žádných okolností nechat vyrušit ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 198 hlasů
 • -
 • -

Recenze filmu Garfield 3D: Zvířecí jednotka zasahuje

 • Recenze Garfield 3D: Zvířecí jednotka zasahuje na MovieZone

  Recenze MovieZone 10

  Nekoukatelná, hnusná, nudná patlanina, která nedává smysl a její tvůrci by si zasloužili pár facek. Stejně jako člověk, který se rozhodl tímhle nefilmem obohatit naše kina.

Související články k filmu Garfield 3D: Zvířecí jednotka zasahuje

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Garfield 3D: Zvířecí jednotka zasahuje

  Garfield 3D: Zvířecí jednotka zasahuje

  9. 5. 2010 08:00 V novém dobrodružství všemi oblíbeného líného kocoura Garfielda se potkává svět kreslených postaviček se světem comicsů.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Kocour Garfield jako zachránce animovaného světa v novém 3D snímku

  Kocour Garfield jako zachránce animovaného světa v novém 3D snímku

  1. 5. 2010 17:00 Zejména nejmladším divákům je určena nová animovaná komedie o kocouru Garfieldovi Zvířecí jednotka zasahuje, která je natočena ve formátu 3D. Americký snímek o boji obvykle líného kocoura a jeho přátel s padouchy, kteří chtějí zpustošit animovaný svět, přijde do českých kin 13. května. Film, který režíroval Mark A. Z. Dippe, dnes na pracovní projekci v Praze představila distribuční společnost Palace Pictures.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.