Plakát k filmu: Garfield 3D: Zvířecí jednotka zasahuje

Garfield 3D: Zvířecí jednotka zasahuje Garfield's Pet Force

dokina.cz
2,9

Premiéra 13. 5. 2010
USA, Jižní Korea, 2009, 72 min

Žánr:
komedie, rodinný, animovaný
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Frank Welker | všichni herci

V novém dobrodružství všemi oblíbeného líného kocoura Garfielda se potkává svět kreslených postaviček se světem comicsů. Garfield se nehodlá za žádných okolností nechat vyrušit čímkoliv kromě jídla. Pak se ale ve světě kreslených postaviček objeví svalnatý superkocour Garzooka s hrůzostrašnou zprávou o tom, že ve světě comicsů napadla zákeřná superpadouška Vetvix mírumilovnou planetu Dorkon a ukradla vynález, který jí pomůže oba světy dobýt. O jaký vynález jde? O molekulární směšovač, který dokáže spojit do jedné dva libovolné předměty...nebo i lidi! A ti, kteří jsou takto spojeni, jsou zcela pod kontrolou toho, kdo směšovač ovládá. Zbraň ale potřebuje k provozu krystal, který Garzooka mazaně sebral. Všichni obyvatelé světa kreslených postaviček jsou v nebezpečí smíchání...leda by v sobě Garfield dokázal najít vůli připojit se ke svému superhrdinskému dvojníkovi Garzookovi a společně zachránit oba světy.

V novém dobrodružství všemi oblíbeného líného kocoura Garfielda se potkává svět kreslených postaviček se světem comicsů. Garfield se nehodlá za žádných okolností nechat vyrušit ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 198 hlasů
  • -
  • -

Recenze filmu Garfield 3D: Zvířecí jednotka zasahuje

  • Recenze Garfield 3D: Zvířecí jednotka zasahuje na MovieZone

    Recenze MovieZone 10

    Nekoukatelná, hnusná, nudná patlanina, která nedává smysl a její tvůrci by si zasloužili pár facek. Stejně jako člověk, který se rozhodl tímhle nefilmem obohatit naše kina.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.