Plakát k filmu: Gangster Ka

Gangster Ka Gangster Ka

dokina.cz
6,2

Premiéra 10. 9. 2015
Česká Republika, 2015, 100 min

Žánr:
thriller, kriminální
Režie:
Jan Pachl | celý štáb
Hrají:
Hynek Čermák, Predrag Bjelac, Vlastina Svátková, Filip Čapka, Alexej Pyško, Jaromír Hanzlík, Miroslav Etzler | všichni herci

Kriminální thriller Gangster Ka je natočen podle námětu Jaroslava Kmenty, který je autorem knihy "Padrino Krejčíř".

Radim Kraviec alias Káčko se vyznačuje vysokou inteligencí a talentem pro dokonalý podvod. Kde jiní sahají po zbrani, on využívá lsti a armády právníků i monstrózního kapitálu. Mrknutím oka okrádá stát o miliardy korun. Je si ale dobře vědom hranice, kterou nesmí překročit. Tou hranicí je fyzická eliminace kohokoliv ze svého okolí.

Díky kontaktům na politické scéně chystá Kraviec triumfální majstrštyk - ovládnutí ČEPRA, společnosti kontrolující veškeré zásoby pohonných hmot v republice. Když to vyjde, bude to "obchod" století.

Káčka nečekaně zradí jeho pravá ruka, Albánec Dardan Cirkel, který spolupracuje s hospodářskou kriminálkou. Nemožné se stává skutečností. Nepolapitelný tunelář Káčko končí ve vazbě, státu jsou zachráněny miliardy korun. Zatím… Protřelý Kraviec se díky šikovným právnickým kličkám dostává velmi rychle na svobodu. Jeho opatrnost a chladně kalkulující mysl nenávratně mizí. Rozjíždí nelítostnou mašinerii pomsty. Káčko překračuje pomyslnou hranici od finančního zločince k nelítostnému řezníkovi…

Gangster Ka - Manuál gangstera zkoumá mechanismus organizovaného zločinu, vnáší světlo do šesti miliardového tunelu a snaží se objektivně ukázat zrod skutečného gangstera. V režii Jana Pachla (seriál Cirkus Bukowsky), který je i autorem scénáře na plátně excelují Hynek Čermák, Alexej Pyško, Jaromír Hanzlík, Miroslav Etzler, Vlastina Svátková a další.

Kriminální thriller Gangster Ka je natočen podle námětu Jaroslava Kmenty, který je autorem knihy "Padrino Krejčíř".Radim Kraviec alias Káčko se vyznačuje vysokou inteligencí a ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

309.52 CZK Přehrát online
PŮJČOVNÉ 59.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Gangster Ka

 • Recenze Gangster Ka na MovieZone

  Recenze MovieZone 60

  První část vylomenin Radovana Krejčíře dopadla určitě lépe, než se čekalo. Temný thriller s občasnými humornými prvky je takovou naší stálicí a Káčko představuje jednoho z jeho lepších zástupců. Nepřekvapí, neurazí.

 • Recenze Gangster Ka na fffilm

  Recenze fffilm 30

  Tento český film je volně inspirován osudy Radovana Krejčíře (ve filmu se jmenuje "Radim Kraviec"), jeho vzestupem k moci a útěkem do Afriky, čímž film končí, neboť "pokračování příště"! Začněme s WTF pěkne od začátku, ještě před úvodními titulky: Před samotným filmem je přilepen trailer na jeho druhý díl (již za dva měsíce!), který je zcela neironicky doprovázen přesně touto hudbou . Tudíž se před zhlédnutím filmu dozvíte, že uvidíte jen polovinu příběhu, a také se dozvíte, o čem bude druhá polovina. A osvěžíte si vzpomínky na všechny ty parodie . Takže je laťka od samotného začátku nastavena pěkně vysoko...

 • Recenze Gangster Ka na iDnes

  Recenze iDnes 65

  Pod názvem Gangster Ka vstupuje do kin první část dvoudílného thrilleru inspirovaného osudy Radovana Krejčíře. Není to špatný film, i když právě udička skutečného případu mu ubližuje.

 • Recenze Gangster Ka na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 80

  Určitě bychom našli něco, co by se dalo snímku vytknout, jako občas nějaká co do smyslu méně srozumitelná pasáž anebo místy až příliš zkratkovosti. Celkově má ale tento kriminální thriller náboj i vtip, pěknou hudbu i filmové zpracování a hodně dobré herecké výkony. Užijeme si hlavně Hynka Čermáka, Predraga Bjelace, přesvědčivého Jaromíra Hanzlíka jako Káčkova otce a potěší nás i další (a vesměs samé známé) herecké tváře, například Tomáš Jeřábek nebo Alexej Pyško. Gangster Ka je na dobré úrovni a už kvůli českým reáliím nás bude bavit víc než mnoho podobných filmů americké produkce.

Související články k filmu Gangster Ka

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Gangster Ka - recenze očekávaného českého thrilleru

  Gangster Ka - recenze očekávaného českého thrilleru

  13. 9. 2015 20:30 Film Gangster Ka není detektivkou v pravém slova smyslu. Na jednu stranu se v médiích objevují srovnání s kauzou uprchlého Krejčíře, na straně druhé to tvůrci otevřeně nepřiznávají, protože hlavního padoucha pojmenovali úplně jinak. Sedíte v poloprázdném kině, víte jak to dopadne a to mezi tím musíte nějak přežít. Čekáte-li další domácí průšvih, zklamu vás. Gangster Ka není vůbec špatný.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.