Plakát k filmu: Frankenweenie: Domácí mazlíček

Frankenweenie: Domácí mazlíček Frankenweenie

dokina.cz
6,9

Premiéra 3. 1. 2013
USA, 2012, 87 min

Žánr:
komedie, sci-fi, horor, animovaný
Režie:
Tim Burton | celý štáb
Hrají:
Winona Ryder, Catherine O'Hara, Atticus Shaffer, Martin Landau, Martin Short, Christopher Lee, Conchata Ferrell | všichni herci

Když oblíbeného psa Sparkyho (který hraje ve Victorových doma dělaných monster filmech), jehož majitelem je mladý Victor, srazí auto, Victor se rozhodne přivést ho zpátky k životu jediným způsobem, který zná. Ale když „monstrum“ se sešroubovaným krkem způsobí zmatek a děs v srdcích Victorových sousedů, musí je přesvědčit (a svoje rodiče také), že navzdory svému vzhledu je jeho Sparky pořád tím dobrým spolehlivým přítelem, kterým vždycky byl.

Když oblíbeného psa Sparkyho (který hraje ve Victorových doma dělaných monster filmech), jehož majitelem je mladý Victor, srazí auto, Victor se rozhodne přivést ho zpátky k životu ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 79 hlasů

Kde se podívat online?

305.33 CZK Přehrát online

Recenze filmu Frankenweenie: Domácí mazlíček

Trailer k filmu

Související články k filmu Frankenweenie: Domácí mazlíček

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Frankenweenie: Domácí mazlíček - recenze

    Frankenweenie: Domácí mazlíček - recenze

    7. 1. 2013 15:19 Frankenweenie: Domácí mazlíček je nejlepší animák prvního kvartálu. A basta! Tim Burton je bezesporu originálním režisérem, jehož však vlastní originalita dávno pohřbila v nudných a předvídatelných klišé. Jeho poslední filmy prostě stály za starou belu. A teď tohle!

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Frankenweenie: Domácí mazlíček

    Frankenweenie: Domácí mazlíček

    3. 1. 2013 08:40 Frankenweenie: Domácí mazlíček je dojemným příběhem chlapce a jeho psa.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.