Plakát k filmu: Focus

Focus Focus

dokina.cz
6,4

USA, 2015, 105 min, od 12 let

Žánr:
komedie, drama, romantický, kriminální
Režie:
Glenn Ficarra | celý štáb
Hrají:
Margot Robbie, Will Smith, Rodrigo Santoro, Adrian Martinez, Dominic Fumusa, B.D. Wong, Robert Taylor | všichni herci

Dvojnásobný držitel nominace na Oscara Will Smith hraje podvodníka, který se romanticky zamiluje do začínající podfukářky (Margot Robbie), a když se ním příliš sblíží, rozejde se s ní. O tři roky později se jeho bývalá láska objeví v Buenos Aires a on je vyšachován ze hry, kterou sám rozehrál. Aby bylo vše ještě zamotanější, oba stejně nápaditě rozehrávají své podvody a oba chtějí podfouknout stejného miliardáře, majitele mezinárodního závodního týmu (Rodrigo Santoro).

Dvojnásobný držitel nominace na Oscara Will Smith hraje podvodníka, který se romanticky zamiluje do začínající podfukářky (Margot Robbie), a když se ním příliš sblíží, rozejde se ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 22 hlasů

Kde se podívat online?

Přehrát online

Kde dávají v televizi?

24. duben 19.30 hod.

Recenze filmu Focus

  • Recenze Focus na MovieZone

    Recenze MovieZone 70

    Focus je zábavným heistovým koktejlem, který se nejlépe podává po minimu trailerů a obsáhlých synopsí. Romance tu stojí hlavně na tom, že je Margot Robbie ukrutně sexy, zlodějská část ale dupe na plyn i ve chvílích, kdy už si postavy povídají zbytečně dlouho. Nejpoctivější podfuk za hodně dlouhou dobu!

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.