Plakát k filmu: Fish Tank

Fish Tank Fish Tank

dokina.cz
7,7

Premiéra 14. 1. 2010
Anglie, 2009, 123 min

Žánr:
drama
Režie:
Andrea Arnold | celý štáb
Hrají:
Harry Treadaway, Katie Jarvis, Kierston Wareing | všichni herci

Snímek Fish Tank vypráví příběh roztěkané patnáctileté dívky jménem Mia (Katie Jarvis), která jde v životě od problému k problému, která byla vyloučena ze školy a která je ostrakizována svými spolužáky. Jednoho horkého letního dne přivádí Miina matka (Kierston Wareing) domů tajemného muže jménem Conner (Michael Fassbender), který slibuje, že jeho příchod změní dosavadní existenci obou žen a přinese lásku do jejich životů...

Druhý celovečerní film britské režisérky Andrey Arnold uchvátil diváky i kritiky na celém světě především svým syrovým realismem, který originálním způsobem podává teenagerovský příběh o těžkostech dospívání. Mnohými odborníky je Fish Tank považován za nejzajímavější britský film roku 2009.

Snímek Fish Tank vypráví příběh roztěkané patnáctileté dívky jménem Mia (Katie Jarvis), která jde v životě od problému k problému, která byla vyloučena ze školy a která je ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 203 hlasů
  • -
  • -

Související články k filmu Fish Tank

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Fish Tank

    Fish Tank

    9. 1. 2010 20:38 Druhý dcelovečerní snímek britské režisérky a scenáristky Andrey Arnoldové vyhrává na filmových přehlídkách doslova po celém světě. Vysloužil si Cenu poroty na letošním festivalu v Cannes a ostrovní publicisté ho označují za nejlepší britský film roku.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.