Plakát k filmu: Fantomas

Fantomas Fantomas

dokina.cz
7,0

Itálie, 1964, 100 min

Žánr:
komedie, dobrodružný, fantasy, kriminální
Režie:
André Hunebelle | celý štáb
Hrají:
Jean Marais, Louis de Funès | všichni herci

Fantomas,záhadný netvor s ocelovou tváří terorizuje Paříž.O jeho skutečné existenci jsou však stále pochybnosti,neboť ho dosud nikdo na vlastní oči nespatřil. Prvním hostem tajuplného Fantomasova paláce se nedobrovolně stane novinář Fandor,který napsal o netvorovi senzační článek.Fantomas potrestá tuto troufalost osobitě:vezme na sebe Fandorovu podobu a spáchá fantastickou loupež.Později si nasadí masku komisaře Juvea,který se neúspěšně již dlouho snaží Fantomase dopadnout.

Fantomas,záhadný netvor s ocelovou tváří terorizuje Paříž.O jeho skutečné existenci jsou však stále pochybnosti,neboť ho dosud nikdo na vlastní oči nespatřil. Prvním hostem ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 336 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.