Plakát k filmu: Fantastický pan Lišák

Fantastický pan Lišák Fantastic Mr. Fox

dokina.cz
8,1

USA, Anglie, 2009, 87 min

Žánr:
komedie, dobrodružný, rodinný, animovaný
Režie:
Wes Anderson | celý štáb
Hrají:
George Clooney, Jason Schwartzman, Bill Murray, Meryl Streep, Michael Gambon, Willem Dafoe, Brian Cox, Adrien Brody | všichni herci

Farmáři Boggis, Bunce a Bean už nemůžou vytrpět jak jim pořád někdo krade slepice. Ten někdo je pan Fox. Člověk s liščí povahou. Farmáři to moc dobře ví a proto si usmyslí že počíhají před jeho norou s puškami. Jenže pan Fox využije své chytré liščí povahy k tomu, aby je přelstil.

Farmáři Boggis, Bunce a Bean už nemůžou vytrpět jak jim pořád někdo krade slepice. Ten někdo je pan Fox. Člověk s liščí povahou. Farmáři to moc dobře ví a proto si usmyslí že ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 373 hlasů
  • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 101.61 CZK 152.54 CZK Přehrát online

Související články k filmu Fantastický pan Lišák

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Nejlepší animované filmy, které vás pobaví i jako dospělého diváka

    Nejlepší animované filmy, které vás pobaví i jako dospělého diváka

    16. 6. 2014 07:00 Tento týden do kin dorazí zbrusu nový animovaný příběh pro děti i jejich rodiče. Druhý díl drakobijeckého příběhu Jak vycvičit draka je téměř sázkou na jistotu. Rodiče si zcela jistě oblíbí několik dospěláckých hlášek, jejich ratolesti pak dobrodružný příběh hlavních hrdinů a nějaké to pitvoření k tomu. Dostat do kina dospělé a děti současně umí  studia jako Dreamworks, Pixar, nebo 20th Century Fox na výbornou. Zkusili jsme vybrat nejznámější a podle nás i nejlepší animované filmy, které stojí za to vidět i několik let od premiéry. Schválně, zda s námi budete souhlasit.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.