Plakát k filmu: Fantastická zvířata a kde je najít 3D

Fantastická zvířata a kde je najít 3D Fantastic Beasts and Where to Find Them

dokina.cz
7,4

Premiéra 17. 11. 2016
USA, Anglie, 2016, 133 min

Žánr:
dobrodružný, rodinný, fantasy
Režie:
David Yates | celý štáb
Hrají:
Eddie Redmayne, Colin Farrell, Ron Perlman, Katherine Waterston, Alison Sudol | všichni herci

Newt Scamander přichází do New Yorku se svým záhadným kufříkem, ve kterém se nachází obrovská sbírka vzácných magických tvorů z jeho cest kolem světa. Co se může stát, když se nadaný britský kouzelník vydá do Ameriky a jeho zvířata (některá i trochu nebezpečná) uniknou z kufříku?

Newt Scamander přichází do New Yorku se svým záhadným kufříkem, ve kterém se nachází obrovská sbírka vzácných magických tvorů z jeho cest kolem světa. Co se může stát, když se ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 37 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 137.23 CZK 467.24 CZK Přehrát online
PŮJČOVNÉ 110.00 CZK 380.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Fantastická zvířata a kde je najít 3D

  • Recenze Fantastická zvířata a kde je najít 3D na MovieZone

    Recenze MovieZone 80

    David Yates je zpátky ve formě. Fantastická zvířata jsou překvapivě soběstačnou a nesmírně okouzlující fantasy, která umí stejnou měrou pobavit i vyděsit a místo známého světa se spoléhá hlavně na nové hrdiny. Ano, budování série naštěstí hraje druhé housle. A i když film sem tam zaškobrtne, celkový dojem je tak pozitivní, že si Rowlingová zaslouží další ohromnou pochvalu.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.