Plakát k filmu: Eyes Wide Shut

Spalující touha Eyes Wide Shut

dokina.cz
6,7

1999, 159 min

Žánr:
thriller, drama, mystery
Režie:
Stanley Kubrick | celý štáb
Hrají:
Thomas Gibson, Nicole Kidman, Sydney Pollack, Alan Cumming, Marie Richardson, Todd Field, Sky Dumont, Fay Masterson | všichni herci

Poslední odvážný film Stanleyho Kubricka představuje mnoho věcí, ale hlavně podmanivý psychologicko-sexuální příběh a strhující dobrodružství plné napjatého očekávání. Doktor William Harford (Cruise), se jedné osudné zimní noci pustí do erotického dobrodružství, jež ohrozí nejen jeho manželství, ale může být polapen do zlověstné záhady jedné vraždy - poté, co jeho žena (Kidman) přizná své sexuální touhy. Kubrick mistrnými tahy diriguje vývoj příběhu od strachu a pochybností k objevení sebe sama.

Poslední odvážný film Stanleyho Kubricka představuje mnoho věcí, ale hlavně podmanivý psychologicko-sexuální příběh a strhující dobrodružství plné napjatého očekávání. Doktor ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 433 hlasů
 • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 3.99 EUR 11.99 EUR Přehrát online

Související články k filmu Eyes Wide Shut

 • Obrázek k souvisejícímu článku: 8 + 2 tipů na erotické filmy pro zklamané divačky Padesáti odstínů šedi

  8 + 2 tipů na erotické filmy pro zklamané divačky Padesáti odstínů šedi

  13. 2. 2015 20:30 Máte pocit, že se žádná zakázaná erotika nekonala? Máte snad takové tušení, že jste se milé divačky staly obětí marketingové finty, že totiž Padesát odstínů šedi žádnou erotickou romantikou není? Pak vám nabízíme několik filmových tipů které vám dokáží, že erotiku i zamilovanost si můžete užít u televize s vkusem a grácií.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Tom Cruise - nejlepší filmy herecké legendy

  Tom Cruise - nejlepší filmy herecké legendy

  31. 5. 2014 19:00 První hodnocení nového sci-fi Na hraně zítřka naznačují, že jde pravděpodobně o událost sezóny, že herec Tom Cruise měl štěstí, když sáhl opět po dobrém scénáři. Je to k neuvěření, kolikrát už to vypadalo, že globálně populární hvězda hollywoodských snímků má nakročeno dolů, aby se nakonec v pomyslné první lize stále udržela.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.