Plakát k filmu: Expendables: Postradatelní

Expendables: Postradatelní Expendables, The

dokina.cz
6,4

Premiéra 19. 8. 2010
USA, 2010, 99 min

Žánr:
thriller, dobrodružný, akční
Režie:
Sylvester Stallone | celý štáb
Hrají:
Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Randy Couture, Terry Crews, Mickey Rourke, David Zayas, Eric Roberts, Arnold Schwarzenegger, Steve Austin, Jennifer Carpenter, Gary Daniels, Bruce Willis | všichni herci

Skupina žoldáků se vydává na nebezpečnou misi do Jižní Afriky, jejímž cílem je svržení nelítostného diktátora. Nedlouho po zahájení si ovšem začnou uvědomovat, že věci nejsou tím, čím se zdají být. Zjistí, že se ocitli v pasti, která je všechny může stát život. Začíná nelítostný boj, na jehož konci může být jen jeden vítěz.

Elektrizující akční thriller, s nímž se na plátna vrací Sylvester Stallone v žánru, který ho proslavil. Partnery mu budou akční hvězdy současnosti Jason Statham (Kurýr, Zastav a nepřežiješ) a Jet Li (Hrdina, Romeo musí zemřít).

Skupina žoldáků se vydává na nebezpečnou misi do Jižní Afriky, jejímž cílem je svržení nelítostného diktátora. Nedlouho po zahájení si ovšem začnou uvědomovat, že věci nejsou tím, ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1145 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 55.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Expendables: Postradatelní

  • Recenze Expendables: Postradatelní na MovieZone

    Recenze MovieZone 80

    Stallone a parta vyhořelých nebo nerozjetých akčních ikon jedou srovnat se zemí jihoamerický ostrov i s místním diktátorem a zlobivým agentem CIA. Na ději nezáleží, na kadenci střelných zbraní a hlasivek protagonistů ano... splněný sen pamětníků a pěst do zesláblého břicha současného akčního žánru. OLD SCHOOL IS COOL!

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.