Plakát k filmu: Expendables: Postradatelní

Expendables: Postradatelní Expendables, The

dokina.cz
6,4

Premiéra 19. 8. 2010
USA, 2010, 99 min

Žánr:
thriller, dobrodružný, akční
Režie:
Sylvester Stallone | celý štáb
Hrají:
Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Randy Couture, Terry Crews, Mickey Rourke, David Zayas, Eric Roberts, Arnold Schwarzenegger, Steve Austin, Jennifer Carpenter, Gary Daniels, Bruce Willis | všichni herci

Skupina žoldáků se vydává na nebezpečnou misi do Jižní Afriky, jejímž cílem je svržení nelítostného diktátora. Nedlouho po zahájení si ovšem začnou uvědomovat, že věci nejsou tím, čím se zdají být. Zjistí, že se ocitli v pasti, která je všechny může stát život. Začíná nelítostný boj, na jehož konci může být jen jeden vítěz.

Elektrizující akční thriller, s nímž se na plátna vrací Sylvester Stallone v žánru, který ho proslavil. Partnery mu budou akční hvězdy současnosti Jason Statham (Kurýr, Zastav a nepřežiješ) a Jet Li (Hrdina, Romeo musí zemřít).

Skupina žoldáků se vydává na nebezpečnou misi do Jižní Afriky, jejímž cílem je svržení nelítostného diktátora. Nedlouho po zahájení si ovšem začnou uvědomovat, že věci nejsou tím, ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1145 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 55.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Expendables: Postradatelní

 • Recenze Expendables: Postradatelní na MovieZone

  Recenze MovieZone 80

  Stallone a parta vyhořelých nebo nerozjetých akčních ikon jedou srovnat se zemí jihoamerický ostrov i s místním diktátorem a zlobivým agentem CIA. Na ději nezáleží, na kadenci střelných zbraní a hlasivek protagonistů ano... splněný sen pamětníků a pěst do zesláblého břicha současného akčního žánru. OLD SCHOOL IS COOL!

Související články k filmu Expendables: Postradatelní

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Objeví se v Expendables 4 Hulk Hogan jako hlavní padouch?

  Objeví se v Expendables 4 Hulk Hogan jako hlavní padouch?

  27. 5. 2015 18:00 Přestože čtvrtý díl Stalloneho série Expendables ještě nedostal od studia Lionsgate oficiální zelenou k natáčení, je veřejným tajemstvím, že čtyřka prostě bude. Navíc se objevila zajímavá informace, v chystaném pokračování si hlavního padoucha zahraje populární herec a bývalý wrestler Hulk Hogan.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Stalloneho hit The Expendables míří do televize jako seriál

  Stalloneho hit The Expendables míří do televize jako seriál

  6. 3. 2015 15:00 Populární filmová série The Expendables, kterou vytvořil herec a režisér Sylvester Stallone, míří do televize jako seriál. Obsazení bude pravděpodobně úplně jiné, ale už nyní se objevují spekulace nad hlavními rolemi.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Od Navarrone až k Liamu Neesonovi - velmi stručná historie akčního filmu

  Od Navarrone až k Liamu Neesonovi - velmi stručná historie akčního filmu

  22. 10. 2014 21:00 Do kin se opět vrací Liam Neeson, aby dal zloduchům na budku. Tentokrát to však nebude v dalším díle 96 hodin (ačkoliv i ten se natáčí), nýbrž ve filmu Mezi náhrobními kameny, kde se představí jako soukromý detektiv. Ačkoliv film sám o sobě přehršle akce nenabízí, snaží se působit právě jako další z řady moderních akčních filmů. Nostalgický divák, majíc v čerství paměti ještě poctu akčnímu žánru Postradatelní 3, se možná zeptá, kam se vytratili drsňáci s kulomety. Jak si však ukážeme, nynější trend "normálních" akčních herců pramení právě z nadužívání triků i přirozeného utlumení po minulých letech.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.