Plakát k filmu: Expendables: Postradatelní 2

Expendables: Postradatelní 2 The Expendables II

dokina.cz
6,9

Premiéra 6. 9. 2012
USA, 2012, 103 min

Žánr:
thriller, akční
Režie:
Simon West | celý štáb
Hrají:
Sylvester Stallone, Jason Statham, Liam Hemsworth | všichni herci

Barney Ross (Sylvester Stallone), Lee Christmas (Jason Statham), Yin Yang (Jet Li), Gunnar Jensen (Dolph Lundgren), Toll Road (Randy Couture) a Hale Caesar (Terry Crews) - spolu s nejnovejšími členy týmu Billy the Kidem (Liam Hemsworth) a Maggie (Yu Nan) na palubě - jsou zase spolu poté, co je Mr. Church (Bruce Willis) vyhledal pro zdánlivě snadnou práci. Úkol vypadal pro Barneyho a jeho bandu oldschoolových žoldáků jako jednoduchý výdělek. Avšak poté, co se pár věcí nepodaří a jeden člen Expendables je zabit, jsou všichni nuceni vykonat pomstu přímo na nepřátelském uzemí, kde jsou jejich šance mizivé. Odhodlaní odplatou komando rozpoutá vlnu destrukcí v poli nepřátelských sil a také zmrazí nečekané nebezpečí - 6 liber plutonia, která by bohatě postačíla k destabilizaci vlády ve světě. To je ale nic ve srovnání se spravedlností, která žene tým Expendables za ničemným padouchem, který surově zabil jednoho z nich, jejich bratra.

Barney Ross (Sylvester Stallone), Lee Christmas (Jason Statham), Yin Yang (Jet Li), Gunnar Jensen (Dolph Lundgren), Toll Road (Randy Couture) a Hale Caesar (Terry Crews) - spolu s ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 285 hlasů
  • -
  • -

Recenze filmu Expendables: Postradatelní 2

  • Recenze Expendables: Postradatelní 2 na MovieZone

    Recenze MovieZone 70

    Slyova parta má tentokrát za úkol přivést cosi z havarovaného letadla z východní Evropy. Rutinní mise se však změní v osobní záležitost ve chvíli, kdy je jeden z Postradatelných zavražděn. Pomsta bude hodně krvavá. Simon West si je v akčních scénách jistější než Stallone a všichni veteráni si akci pořád užívají na jedničku, přeci jenom by to ale chtělo alespoň trošku smysluplný scénář a nespoléhat se jen na hlášky a vzpomínky na staré dobré akční časy.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.