Plakát k filmu: EXODUS: Bohové a králové

EXODUS: Bohové a králové Exodus: Gods and Kings

dokina.cz
5,6

Premiéra 25. 12. 2014
USA, Anglie, Španělsko, 2014, 142 min, od 12 let

Žánr:
historický, drama
Režie:
Ridley Scott | celý štáb
Hrají:
Christian Bale, Joel Edgerton, Aaron Paul, Sigourney Weaver, Ben Kingsley, María Valverde | všichni herci

Historické drama vypráví příběh o Mojžíšovi, který vyvedl svůj lid z egyptského otroctví. V hlavních rolích se představí Christian Bale, Joel Edgerton, Aaron Paul, Sigourney Weaver, Ben Kingsley a John Turturro. Na režisérskou židli usedl Ridley Scott (Gladiátor, Prometheus) a scénář napsal Steven Zaillian (Schindlerův seznam).

Historické drama vypráví příběh o Mojžíšovi, který vyvedl svůj lid z egyptského otroctví. V hlavních rolích se představí Christian Bale, Joel Edgerton, Aaron Paul, Sigourney ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 20 hlasů

Kde se podívat online?

384.74 CZK Přehrát online

Recenze filmu EXODUS: Bohové a králové

  • Recenze EXODUS: Bohové a králové na MovieZone

    Recenze MovieZone 60

    Na povrchu luxus, pod ním nepříliš ambiciózní studiový projekt, který Mojžíšovi nové fanoušky rozhodně nepřihraje. Bale i Edgerton dávají do Exodu všechno, Scott ale servíruje opulentní blockbusterový průměr, který moc neví, jakému publiku chce jít naproti. A tak se plácá ve všech myslitelných směrech, protože slušné tempo a perfektní vizuál přeci musí diváckým masám stačit. Nestačí, Ridley. Nestačí!

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.