Plakát k filmu: Domů na Vánoce

Domů na Vánoce Hjem til jul

dokina.cz
6,1

Premiéra 25. 11. 2010
Německo, Švédsko, Norsko, 2010, 85 min

Žánr:
komedie, drama
Režie:
Bent Hamer | celý štáb
Hrají:
Joachim Calmeyer | všichni herci

Je Štedrý večer a několik obyvatel zasněženého norského městečka se připravuje na důležitý okamžik v roce. Milenka připravuje romantickou atmosféru pro svého ženatého milence; opuštěný manžel se převleče za Santa Clause, aby mohl strávit chvíli se svými dětmi, zatímco jiný muž upřednostní práci před společným večerem se ženou.

Chlapec zamilovaný do spolužačky zalže, jen aby s ní mohl být o něco déle; milenci na útěku potřebují pomoc cizího člověka a starý manželský pár přichází o to nejcennější, co v životě měl. Láska ve všech svých aspektech a fázích je hlavním tématem šestého celovečerního filmu norského režiséra Benta Hamera, jehož snímek Povídky z kuchyně byl s úspěchem uvedený i v českých kinech. Film Domů na Vánoce měl svou světovou premiéru na MFF Toronto a evropskou premiéru v San Sebastian 2010.

Je Štedrý večer a několik obyvatel zasněženého norského městečka se připravuje na důležitý okamžik v roce. Milenka připravuje romantickou atmosféru pro svého ženatého milence; ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 90 hlasů
  • -
  • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 55.00 CZK Přehrát online
Přehrát online

Recenze filmu Domů na Vánoce

Související články k filmu Domů na Vánoce

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Domů na Vánoce

    Domů na Vánoce

    22. 11. 2010 08:00 Láska ve všech svých aspektech, fázích a věku je hlavním tématem šestého celovečerního filmu norského režiséra Benta Hamera.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.