Plakát k filmu: Doktor od Jezera hrochů

Doktor od Jezera hrochů Doktor od jezera hrochů

dokina.cz
3,5

Česká Republika, 2010, 102 min

Žánr:
komedie, drama
Režie:
Zdeněk Troška | celý štáb
Hrají:
Jaroslav Šmíd, Eva Holubová, Jiří Langmajer, Tereza Bebarová, Jitka Smutná, Alžbeta Stanková, Oldřich Navrátil, Adéla Gondíková, Bohumil Klepl, Zuzana Slavíková, Sandra Pogodová, Miroslav Vladyka, Michal Novotný, Jana Šulcová, Tereza Brodská, Zdeněk Troška, Jiří Kohout, Jan Kuželka | všichni herci

V lehké komediální nadsázce sledujeme příběh slušného, hodného, ale do dnešního života se skoro nehodícího doktora Čeňka Dobeška. Byť svědomitým lékařem, neumí svého povolání či poslaní využít ke svému prospěchu jako jiní jeho kolegové ze studií nebo ze špitálu. Spokojen se svým životem po boku hezké manželky Zuzany a i bohužel úděsné tchyně Marie Košvancové v panelákovém bytě 2+1 ochotně a v jakoukoliv dobu vyhoví prosbám všech, kteří zazvoní u jejich bytu, žádající jeho služby.

Svou pokornou skromností a ochotou pobuřuje svou tchyni, která by ráda měla za zetě doktora s velkým D, tedy někoho, kdo je především uznávanou osobností, vydělávající velké peníze. A nesloužit komukoliv a zadarmo, jako to činí Čeněk.

V lehké komediální nadsázce sledujeme příběh slušného, hodného, ale do dnešního života se skoro nehodícího doktora Čeňka Dobeška. Byť svědomitým lékařem, neumí svého povolání či ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 16 hlasů
  • -
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Doktor od Jezera hrochů

  • Recenze Doktor od Jezera hrochů na MovieZone

    Recenze MovieZone 30

    Šli dva a prostřední každou čtvrthodinu znuděně padal na hubu. Zdeněk Troška se odrazil ode dna a podle bestselleru Miloslava Švandrlíka natočil řídkou anekdotu, která příjemně překvapí snad jen tím, že není agresivně strašlivá. Stále jde ale jen o vodnatou ukoptěnost z té nejnižší kvalitativní přihrádky. Alespoň že to nemá amatérskou kameru.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.