Plakát k filmu: Dokonalý únik

Dokonalý únik A Perfect Getaway

dokina.cz
6,3

Premiéra 3. 12. 2009
USA, 2009, 97 min, od 15 let

Žánr:
thriller, drama, mystery, horor
Režie:
David Twohy | celý štáb
Hrají:
Steve Zahn, Timothy Olyphant, Milla Jovovich, Kiele Sanchez, Marley Shelton, Chris Hemsworth, Dale Dickey, Holt McCallany | všichni herci

Cliff (Steve Zahn) a Cydney (Milla Jovovich) jsou mladý pár dobrodruhů, který tráví líbánky na cestách po nejkrásnějších a nejodlehlejších plážích na Havaji. Při cestách po divokých, opuštěných stezkách si připadají jako v ráji. Když se ale setkají se skupinkou vyděšených turistů, kteří probírají děsivou vraždu jiného páru, začínají přemýšlet o tom, zda by se raději neměli vrátit.

S jistým váháním se připojí k dalším dvěma párům – Nickovi (Timothy Olyphant) s Ginou (Kiele Sanchez) a Kaleovi (Chris Hemsworth) s Cleo (Marley Shelton) – a záhy se situace začne vyhrocovat. Daleko od civilizace a záchrany začíná každý působit jako hrozba a nikdo neví, komu může věřit. Začíná brutální boj o přežití a z ráje na zemi se stává opravdové peklo.

Cliff (Steve Zahn) a Cydney (Milla Jovovich) jsou mladý pár dobrodruhů, který tráví líbánky na cestách po nejkrásnějších a nejodlehlejších plážích na Havaji. Při cestách po ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 423 hlasů

Recenze filmu Dokonalý únik

  • Recenze Dokonalý únik na MovieZone

    Recenze MovieZone 60

    Novomanželský pár přijíždí na Havaj, aby tu strávil líbánky v dobrodružném stylu. Lezení po horách, stanování a družení s domorodci. Když se ale dozví, že po lesích pobíhají sérioví vrazi, začnou být líbánky trochu moc akční. Béčkový thriller má slušné tempo a dobrý nápad, doplácí ovšem na příliš tenkou zápletku a charaktery postav. Přesto je zábava sledovat, jak postavy rajtují po šachovnici a ve finále vytahují nože, sekyrky a pistole. Twohy nezklamal, ale ani nepřekvapil.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.