Plakát k filmu: Devátý život Louise Draxe

Devátý život Louise Draxe 9th Life of Louis Drax, The

dokina.cz
5,9

Premiéra 20. 10. 2016
USA, Anglie, Kanada, 2016, 108 min, od 15 let

Žánr:
thriller
Režie:
Alexandre Aja | celý štáb
Hrají:
Jamie Dornan, Sarah Gadon, Aaron Paul, Barbara Hershey, Molly Parker, Oliver Platt | všichni herci

Devítiletý Louis Drax jako zázrakem přežije téměř smrtelný pád. Psycholog Allan Pascal se snaží odkrýt podivné okolnosti chlapcovy nehody. Zároveň čelí zvláštním, temným náhodám, které sužují jeho život. Čím dál víc je vtahován do spleti záhad na hranici reality a fantazie.

Devítiletý Louis Drax jako zázrakem přežije téměř smrtelný pád. Psycholog Allan Pascal se snaží odkrýt podivné okolnosti chlapcovy nehody. Zároveň čelí zvláštním, temným náhodám, ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 4 hlasů

Recenze filmu Devátý život Louise Draxe

  • Recenze Devátý život Louise Draxe na MovieZone

    Recenze MovieZone 40

    Nepříliš nápaditý a naopak až příliš sofistikovaně se tvářící thriller, jehož překombinovaná zápletka je ve skutečnosti dost banální a obsahující několik wtf momentů. Dornan a Aja jedou na neutrál a zaujmou jen diváky, kteří už dlouho v kině žádné solidní tajemno nezažili.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.