Plakát k filmu: Dešťová víla

Dešťová víla Dešťová víla

dokina.cz
5,1

Premiéra 11. 2. 2010
Česká Republika, 2010, 96 min

Žánr:
pohádka
Režie:
Milan Cieslar | celý štáb
Hrají:
Simona Stašová, Miroslav Donutil, Lenka Vlasáková, Stanislav Zindulka, Aleš Háma, Martin Dejdar | všichni herci

Klasická romantická pohádka o dobru a zlu. Dešťová víla jde krajem převlečená za chudou ženu. Pozná, že lidé začali myslet hlavně na peníze a vytrácí se mezi nimi dobro a láska.Rozhodne se proto, že jim vezme vodu... Ale nebojte, jak už to v pohádkách bývá nakonec dobro a láska zvítězí:-).

Klasická romantická pohádka o dobru a zlu. Dešťová víla jde krajem převlečená za chudou ženu. Pozná, že lidé začali myslet hlavně na peníze a vytrácí se mezi nimi dobro a ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 500 hlasů
  • -
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Dešťová víla

  • Recenze Dešťová víla na iDnes

    Recenze iDnes 50

    A jsme zpátky tam, kde jsme byli před pár týdny během Vánoc, tedy v šedé konfekční krajině českých pohádek. Nejnovější z nich, Dešťová víla, sice nyní vstupuje i do sítě kin, její neduživost však má veškeré příznaky čistě televizního viru, mylně zaměňovaného za bacil chudoby.

Související články k filmu Dešťová víla

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.