Plakát k filmu: Deepwater Horizon: Moře v plamenech

Deepwater Horizon: Moře v plamenech Deepwater Horizon

dokina.cz
7,2

Premiéra 29. 9. 2016
USA, 2016, 107 min, od 12 let

Žánr:
thriller, akční, drama
Režie:
Peter Berg | celý štáb
Hrají:
Mark Wahlberg, Dylan O'Brien, Kate Hudson | všichni herci

Dne 20. dubna 2010 došlo v Mexickém zálivu na plovoucí vrtné plošině Deepwater Horizon k jedné z největších člověkem způsobených katastrof na světě.

Dne 20. dubna 2010 došlo v Mexickém zálivu na plovoucí vrtné plošině Deepwater Horizon k jedné z největších člověkem způsobených katastrof na světě. celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 8 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 82.00 CZK 270.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Deepwater Horizon: Moře v plamenech

 • Recenze Deepwater Horizon: Moře v plamenech na MovieZone

  Recenze MovieZone 70

 • Recenze Deepwater Horizon: Moře v plamenech na iDnes

  Recenze iDnes 55

  Tragédie, kterou popisuje film Deepwater Horizon: Moře v plamenech, se stala 20. dubna 2010. Plovoucí vrtná plošina v Mexickém zálivu se po výbuchu potopila a způsobila největší ropné zamoření v americké historii. Ze 126 lidí jich jedenáct zahynulo.

 • Recenze Deepwater Horizon: Moře v plamenech na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 80

  Převedení skutečných událostí na filmové plátno je zpravidla docela ošemetná věc a je těžké to odvést správně a korektně. Deepwater Horizon: Moře v plamenech je důkazem, že to jde, i když jsou to události, na které bychom už raději zapomněli. Snímek je napínavý a plný akce, člověk se ani chvilku nenudí, pořád se něco děje. Efekty, děj i herci se skvěle doplňují. Na autentičnosti dodávají i dobové záběry se skutečnými hrdiny příběhu, není pochyb, že tím chtěli tvůrci mimo jiné trochu zahrát na lidské city. Na konci máme pocit zhnusení nad tím, co všechno lidé můžou způsobit kvůli chamtivosti a vlastní hlouposti. Je dobře, že toto drama vzniklo a je dobře, že se povedlo.

 • Recenze Deepwater Horizon: Moře v plamenech na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 80

  Událost z dubna roku 2010, kdy v Mexickém zálivu explodovala plovoucí vrtná plošina Deepwater Horizon, na níž během výbuchu a následné hromadné evakuace zaměstnanců zahynulo jedenáct lidí, a do moře se vylily stovky hektolitrů ropy, je popisována jako nejhorší ropná katastrofa v historii Ameriky. Nyní podle ní natočil film režisér Peter Berg.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.