Plakát k filmu: Ďáblova past

Ďáblova past Ďáblova past

dokina.cz
7,6

Československo, 1961, 87 min

Žánr:
drama
Režie:
František Vláčil | celý štáb
Hrají:
Vítězslav Vejražka, Miroslav Macháček, Čestmír Řanda st., Vlastimil Hašek, Vít Olmer, Karla Chadimová, František Kovářík, Bedřich Karen, Josef Hlinomaz, Zdeněk Kutil, Jaroslav Moučka, Richard Záhorský | všichni herci

Baladický příběh se odehrává v oblasti Moravského krasu v první polovině 18-tého století. O krásné krajině kolovaly podivné zvěsti, ve kterých se objevoval ďábel.

Mlynářská rodina Spálených odedávna zkoumala tajemství přírody, které vždy dokázala využít ku prospěchu svému i vesnického lidu. To se však nezamlouvalo regentovi a biskupovi, a tak spojili síly, aby nepohodlného mlynáře zničili.

Baladický příběh se odehrává v oblasti Moravského krasu v první polovině 18-tého století. O krásné krajině kolovaly podivné zvěsti, ve kterých se objevoval ďábel. Mlynářská ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 502 hlasů
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.