Plakát k filmu: Czech Made Man

Czech Made Man Czech Made Man

dokina.cz
6,2

Premiéra 28. 4. 2011
Česká Republika, 2011, 90 min

Žánr:
komedie, drama
Režie:
Tomáš Řehořek | celý štáb
Hrají:
Kateřina Brožová, Tomáš Matonoha, Petr Čtvrtníček, Jan Budař, Zdeněk Srstka, Ester Kočičková, Martin Písařík, Jan Antonín Duchoslav, Václav Havel | všichni herci

Příběh sleduje jednu nečítankovou kariéru. Od otloukánka z chudé rodiny alkoholika, ke králi internetových domén. Nemožné je možné, padají normy, konvence, pravidla.

Už jako kluk pochopí, že spolehnout se musí jedině sám na sebe. „Totáčem“ 80. let kličkuje nepříliš vzorově a přelomový listopad prožije rovněž nezvykle - mezi blázny v léčebně.

Po revoluci už to jede, ba letí. Nahoru, ale i dolů. Do Německa a zpátky. Na Pankrác a zpátky. Do Číny a zpátky. Vše je tak snadné, až je to k smíchu (ale i tzv. „vo hubu“). Může za ten rozlet chytrost nebo vychytralost? Z netušených a nekonečných možností internetu vyroste ve finále virtuální blahobyt. Hrdina má všechno, dokonce plánuje hodně netradiční rodinu… Vypadá to na happyend, ten se ovšem stylově zvrtne.

Příběh sleduje jednu nečítankovou kariéru. Od otloukánka z chudé rodiny alkoholika, ke králi internetových domén. Nemožné je možné, padají normy, konvence, pravidla. Už jako ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 638 hlasů
  • -
  • -

Recenze filmu Czech Made Man

  • Recenze Czech Made Man na MovieZone

    Recenze MovieZone 60

    Jakub chtěl v životě vždycky jen jednu jedinou věc. Prachy. A už od dětství dělal všechno pro to, aby je měl. Seznamte se s jedním takovým obyčejným klukem, který dokázal dobýt svět. Několikrát. Ale vždycky jen na chvilku. Czech Made Man je celkem zábavná černá komedie o české vyčůranosti, které podráží nohy nepříliš dobrý scénář, ale díky světové režii Tomáše Řehořka byste ji rozhodně neměli minout.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.