Plakát k filmu: Čtyřlístek ve službách krále

Čtyřlístek ve službách krále Čtyřlístek ve službách krále

dokina.cz
5,0

Premiéra 28. 2. 2013
Česká Republika, 2012, 90 min

Žánr:
animovaný
Režie:
Michal Žabka | celý štáb
Hrají:
Ivan Trojan, Tereza Bebarová, Bohdan Tůma, Ondřej Brzobohatý, Václav Postránecký, Vladimír Brabec | všichni herci

Animovaná pohádková komedie s legendárním Čtyřlístkem v hlavní roli se odehrává v dobách vlády Rudolfa II., který v touze po bájném kameni mudrců vydává všanc cenný poklad - Svatováclavskou korunu a blaho celého království. Jediný, kdo může zachránit zemi včetně pokladu před vržením do doby ledové, jsou naši známí hrdinové z budoucnosti, které císař Rudolf požádá o pomoc. Filmové dobrodružství Fifinky, Myšpulína, Pindi a Bobíka je plné dramatických i humorných situací, nečekaných zápletek a zvratů. Ve snímku si zahraje současná i renesanční Praha. Diváci uvidí dokonalou animaci výtvarníka a režiséra Michala Žabky (Autopohádky).

Animovaná pohádková komedie s legendárním Čtyřlístkem v hlavní roli se odehrává v dobách vlády Rudolfa II., který v touze po bájném kameni mudrců vydává všanc cenný poklad - ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 50 hlasů
  • -
  • -
  • -

Recenze filmu Čtyřlístek ve službách krále

  • Recenze Čtyřlístek ve službách krále na MovieZone

    Recenze MovieZone 50

    Hodně zbrklé a nezdravě přepisované, ale nakonec celkem příjemné oživení kultovních komiksových legend. Kulhající příběh je jedna věc, sympatické kvarteto a sem tam probleskující duch originálu zas druhá, podle mého důležitější. Proto můžete do kina klidně jít i v případě, že už jste se dávno přestali pravidelně pomočovat.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.