Plakát k filmu: Čtyřlístek ve službách krále

Čtyřlístek ve službách krále Čtyřlístek ve službách krále

dokina.cz
4,5

Premiéra 28. 2. 2013
Česká Republika, 2012, 90 min

Žánr:
animovaný
Režie:
Michal Žabka | celý štáb
Hrají:
Ivan Trojan, Tereza Bebarová, Bohdan Tůma, Ondřej Brzobohatý, Václav Postránecký, Vladimír Brabec | všichni herci

Animovaná pohádková komedie s legendárním Čtyřlístkem v hlavní roli se odehrává v dobách vlády Rudolfa II., který v touze po bájném kameni mudrců vydává všanc cenný poklad - Svatováclavskou korunu a blaho celého království. Jediný, kdo může zachránit zemi včetně pokladu před vržením do doby ledové, jsou naši známí hrdinové z budoucnosti, které císař Rudolf požádá o pomoc. Filmové dobrodružství Fifinky, Myšpulína, Pindi a Bobíka je plné dramatických i humorných situací, nečekaných zápletek a zvratů. Ve snímku si zahraje současná i renesanční Praha. Diváci uvidí dokonalou animaci výtvarníka a režiséra Michala Žabky (Autopohádky).

Animovaná pohádková komedie s legendárním Čtyřlístkem v hlavní roli se odehrává v dobách vlády Rudolfa II., který v touze po bájném kameni mudrců vydává všanc cenný poklad - ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 50 hlasů
 • -
 • -
 • -

Recenze filmu Čtyřlístek ve službách krále

 • Recenze Čtyřlístek ve službách krále na MovieZone

  Recenze MovieZone 50

  Hodně zbrklé a nezdravě přepisované, ale nakonec celkem příjemné oživení kultovních komiksových legend. Kulhající příběh je jedna věc, sympatické kvarteto a sem tam probleskující duch originálu zas druhá, podle mého důležitější. Proto můžete do kina klidně jít i v případě, že už jste se dávno přestali pravidelně pomočovat.

 • Recenze Čtyřlístek ve službách krále na iDnes

  Recenze iDnes 40

  Legendární komiks sice díky animaci ožívá, ale zasloužil si lepší filmovou podobu než zmatený příběh prošpikovaný návody, co mají děti pít, jíst, číst. Po středeční slavnostní premiéře vstoupí Čtyřlístek ve službách krále do kin celé republiky.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.