Plakát k filmu: Čtyřlístek ve službách krále

Čtyřlístek ve službách krále Čtyřlístek ve službách krále

dokina.cz
4,5

Premiéra 28. 2. 2013
Česká Republika, 2012, 90 min

Žánr:
animovaný
Režie:
Michal Žabka | celý štáb
Hrají:
Ivan Trojan, Tereza Bebarová, Bohdan Tůma, Ondřej Brzobohatý, Václav Postránecký, Vladimír Brabec | všichni herci

Animovaná pohádková komedie s legendárním Čtyřlístkem v hlavní roli se odehrává v dobách vlády Rudolfa II., který v touze po bájném kameni mudrců vydává všanc cenný poklad - Svatováclavskou korunu a blaho celého království. Jediný, kdo může zachránit zemi včetně pokladu před vržením do doby ledové, jsou naši známí hrdinové z budoucnosti, které císař Rudolf požádá o pomoc. Filmové dobrodružství Fifinky, Myšpulína, Pindi a Bobíka je plné dramatických i humorných situací, nečekaných zápletek a zvratů. Ve snímku si zahraje současná i renesanční Praha. Diváci uvidí dokonalou animaci výtvarníka a režiséra Michala Žabky (Autopohádky).

Animovaná pohádková komedie s legendárním Čtyřlístkem v hlavní roli se odehrává v dobách vlády Rudolfa II., který v touze po bájném kameni mudrců vydává všanc cenný poklad - ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 52 hlasů
 • -
 • -
 • -

Recenze filmu Čtyřlístek ve službách krále

 • Recenze Čtyřlístek ve službách krále na MovieZone

  Recenze MovieZone 50

  Hodně zbrklé a nezdravě přepisované, ale nakonec celkem příjemné oživení kultovních komiksových legend. Kulhající příběh je jedna věc, sympatické kvarteto a sem tam probleskující duch originálu zas druhá, podle mého důležitější. Proto můžete do kina klidně jít i v případě, že už jste se dávno přestali pravidelně pomočovat.

 • Recenze Čtyřlístek ve službách krále na iDnes

  Recenze iDnes 40

  Legendární komiks sice díky animaci ožívá, ale zasloužil si lepší filmovou podobu než zmatený příběh prošpikovaný návody, co mají děti pít, jíst, číst. Po středeční slavnostní premiéře vstoupí Čtyřlístek ve službách krále do kin celé republiky.

Trailer k filmu

Související články k filmu Čtyřlístek ve službách krále

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Animovaná Univerzita pro příšerky zůstává v čele návštěvnosti kin

  Animovaná Univerzita pro příšerky zůstává v čele návštěvnosti kin

  2. 7. 2013 15:52 Americký animovaný snímek Univerzita pro příšerky zůstává i druhý týden po premiéře v čele tabulky nejnavštěvovanějších filmů českých kin. Podle informací Unie filmových distributorů ho již zhlédlo přes 100.000 diváků, kteří v pokladnách nechali přes 14 milionů korun. Na druhém místě do žebříčku vstupuje americký akční snímek Světová válka Z. Film, v němž lidstvo před virovou epidemií zachraňuje expert na řešení krizových situací v podání Brada Pitta, o víkendu navštívilo bezmála 32.000 lidí.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Nový animák Univerzita pro příšerky boduje v českých kinech

  Nový animák Univerzita pro příšerky boduje v českých kinech

  25. 6. 2013 12:46 Americký animovaný snímek Univerzita pro příšerky se hned po premiéře dostal do čela tabulky nejnavštěvovanějších filmů českých kin. O víkendu ho podle informací Unie filmových distributorů zhlédlo 32.875 diváků, kteří v pokladnách nechali 4,691.338 korun. Druhou novinkou je Muž z oceli rovněž z americké produkce. Tato nová verze Supermana přilákala před filmová plátna 30.123 víkendových diváků a na tržbách vydělala prvních 4,5 milionu korun.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Sci-fi Star Trek: Do temnoty vede žebříček návštěvnosti kin

  Sci-fi Star Trek: Do temnoty vede žebříček návštěvnosti kin

  12. 6. 2013 08:05 Americký akční sci-fi Star Trek: Do temnoty se hned po premiéře dostal do čela nejnavštěvovanějších filmů českých kin. Pokračování dramatických příběhů vesmírné lodi Enterprise při zkoumání vzdálených galaxií přilákalo o víkendu do kin 31.485 především "velkých kluků" a milovníků této původně televizní série. V pokladnách nechali téměř pět milionů korun.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.