Plakát k filmu: Čtyři lvi

Čtyři lvi Four Lions

dokina.cz
7,3

Premiéra 21. 10. 2010
Anglie, 2010, 101 min

Žánr:
komedie, drama
Režie:
Christopher Morris | celý štáb
Hrají:
Julia Davis, Preeya Kalidas | všichni herci

Agilní Omar (Riz Ahmed) a trochu pomalejší Waj (Kayvan Novak) jedou na výcvik do teroristického tréninkového tábora do Pákistánu, ale po čase jsou odtud vyhozeni pro neschopnost. Dalšími členy teroristické buňky jsou bílý muslim Barry (Nigel Lindsay) a magor Faisal (Adeel Akhtar), který umí sestrojit bombu a rozhodne se vytrénovat vrány, aby se staly nosiči bomb. Pátým členem je Hassan (Arsher Ali), ale ten dlouho nevydrží – při tréninku sám sebe usmrtí. Film končí scénou, kdy se samozvaní teroristé pokusí v převlecích spáchat sebevraždu při londýnském maratónu, ale vše samozřejmě dopadne jinak.

Agilní Omar (Riz Ahmed) a trochu pomalejší Waj (Kayvan Novak) jedou na výcvik do teroristického tréninkového tábora do Pákistánu, ale po čase jsou odtud vyhozeni pro neschopnost. ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 120 hlasů
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.