Plakát k filmu: Ctihodný občan

Ctihodný občan Law Abiding Citizen

dokina.cz
6,1

Premiéra 19. 11. 2009
USA, 2009, 108 min

Žánr:
thriller, drama, kriminální
Režie:
F. Gary Gray | celý štáb
Hrají:
Gerard Butler, Jamie Foxx, Viola Davis, Bruce McGill | všichni herci

Jamie Foxx (Collateral, Miami Vice), Gerard Butler (300, P.S. Miluji tě) a Michael Gambon (série Harry Potter, Fosfore Park) v dramatickém thrilleru o muži, který se bez slitování rozhodne pomstít tomu, kdo nechal z vězení propustit vraha jeho rodiny. A nejen jemu, všem.

Jamie Foxx (Collateral, Miami Vice), Gerard Butler (300, P.S. Miluji tě) a Michael Gambon (série Harry Potter, Fosfore Park) v dramatickém thrilleru o muži, který se bez slitování ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 672 hlasů

Recenze filmu Ctihodný občan

  • Recenze Ctihodný občan na MovieZone

    Recenze MovieZone 60

    Zabili mu manželku. Zabili mu dítě. Zabili v něm i trpělivost a víru v pozemskou spravedlnost. Když soudy pustily na svobodu jednoho z vrahů, rozhodl se Clyde vzít zákon do svých rukou a brutálně trestat. Zastaví se ale jeho řádění? A kdo všechno na něj doplatí? Gerard Butler se mračí v roli, která mu sedí, proti němu stojí Jamie Foxx. Z jejich herecké souhry vyleze to nejlepší pro tenhle řemeslně jistý thriller. Škoda naopak přepáleného scénáře, jemuž se opravdu jen těžko věří.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.