Plakát k filmu: Craft 1000 miles adventure

Craft 1000 miles adventure Craft 1000 miles adventure

Česká Republika, 2011, 27 min

Žánr:
sportovní, dokumentární, krátkometrážní
Režie:
| celý štáb

Tento film mapuje 1. ročník závodu Craft 1000 miles adventure – v Evropě nový a ojedinělý nonstop závod bez podpory přírodou na 1600 km napříč bývalým Československem. Zakladatelem je Jan Kopka, provozující závodní cyklistiku 30 let a posledních 10 let se zabývá extrémními mtb ultramaratony po světě. Je to nonstop závod na dlouhou vzdálenost bez zabezpečení a účastníci musí přežít s tím, s čím přijdou na start. Stanoven je pouze start a cil a trasa přírodou, kterou musí závodníci dodržet. Kdy a kde spí, kdy jedou, co jedí, je jen na nich. Cílená podpora je zakázána.Limit pro závod byl stanoven na 100 lidí a je určen pro bikery, ale i běžce, chodce a koloběžkáře a nemá časový limit.Trasa vede z nejvýchodnější části Slovenska do nejzápadnější části Čech terénem a přírodou co nejvíce mimo obydlená území. Trasa je pevně dána dle GPS, ale není značena.

Tento film mapuje 1. ročník závodu Craft 1000 miles adventure – v Evropě nový a ojedinělý nonstop závod bez podpory přírodou na 1600 km napříč bývalým Československem. ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1 hlasů
  • -
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.