Plakát k filmu: Collateral Beauty: Druhá šance

Collateral Beauty: Druhá šance Collateral Beauty

dokina.cz
4,8

Premiéra 22. 12. 2016
USA, 2016, 94 min, od 12 let

Žánr:
drama
Režie:
David Frankel | celý štáb
Hrají:
Will Smith, Kate Winslet, Keira Knightley | všichni herci

V době, kdy úspěšný vedoucí pracovník newyorské reklamní agentury (Will Smith) prožívá hlubokou osobní tragédii a zcela se stahuje do ústraní, jeho kolegové vymyslí drastický plán, jehož cílem je přinutit ho překvapivým a hluboce lidským způsobem se vyrovnat se svým žalem.

V době, kdy úspěšný vedoucí pracovník newyorské reklamní agentury (Will Smith) prožívá hlubokou osobní tragédii a zcela se stahuje do ústraní, jeho kolegové vymyslí drastický ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 4 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 137.33 CZK 467.58 CZK Přehrát online
PŮJČOVNÉ 110.00 CZK 380.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Collateral Beauty: Druhá šance

  • Recenze Collateral Beauty: Druhá šance na MovieZone

    Recenze MovieZone 50

    Will Smith je po smrti dcery na dně, pak ale do jeho života vstoupí Smrt, Láska a Čas a právě díky nim by mohl najít novou chuť do života. A možná nejen on, ale i jeho přátelé... Hvězdně obsazené drama, jehož tvůrci měli chvíli i oscarové ambice, zklamává prakticky ve všem. Nepobaví, nedojme, nepřekvapí a zaujme snad jen tím, že se v něm objevuje obrovské množství zoufale nevyužitých hvězd. Není to peklo, jen utahaná rutina bez nápadu.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.