Plakát k filmu: Collateral Beauty: Druhá šance

Collateral Beauty: Druhá šance Collateral Beauty

dokina.cz
5,2

Premiéra 22. 12. 2016
USA, 2016, 94 min, od 12 let

Žánr:
drama
Režie:
David Frankel | celý štáb
Hrají:
Will Smith, Kate Winslet, Keira Knightley | všichni herci

V době, kdy úspěšný vedoucí pracovník newyorské reklamní agentury (Will Smith) prožívá hlubokou osobní tragédii a zcela se stahuje do ústraní, jeho kolegové vymyslí drastický plán, jehož cílem je přinutit ho překvapivým a hluboce lidským způsobem se vyrovnat se svým žalem.

V době, kdy úspěšný vedoucí pracovník newyorské reklamní agentury (Will Smith) prožívá hlubokou osobní tragédii a zcela se stahuje do ústraní, jeho kolegové vymyslí drastický ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 10 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 129.07 CZK 439.45 CZK Přehrát online
PŮJČOVNÉ 110.00 CZK 380.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Collateral Beauty: Druhá šance

 • Recenze Collateral Beauty: Druhá šance na MovieZone

  Recenze MovieZone 50

  Will Smith je po smrti dcery na dně, pak ale do jeho života vstoupí Smrt, Láska a Čas a právě díky nim by mohl najít novou chuť do života. A možná nejen on, ale i jeho přátelé... Hvězdně obsazené drama, jehož tvůrci měli chvíli i oscarové ambice, zklamává prakticky ve všem. Nepobaví, nedojme, nepřekvapí a zaujme snad jen tím, že se v něm objevuje obrovské množství zoufale nevyužitých hvězd. Není to peklo, jen utahaná rutina bez nápadu.

 • Recenze Collateral Beauty: Druhá šance na fffilm

  Recenze fffilm 40

  Rok už se chýlí ke konci, ale Warner Bros. nám stihli připravit ještě jedno úžasné překvapení, totiž nejvíc WTF film tohoto roku. Film, na kterém pracovalo několik výborných herců, můj oblíbený režisér, ale jeho děj je tak neuvěřitelně zvláštní, že se pro něj ani nehodí slovo "nepodařený". Museli si toho být vědomi i u Warnerů, protože všechny reklamní materiály a trailery jsou naprosto lživé a snaží se divákovi namluvit, že film je o něčem úplně jiném, než doopravdy je! Podle traileru (viz níže) to vypadá tak, že Will Smith (šéf úspěšné reklamní agentury) je zničen ze životní tragédie, načež začne psát dopisy Lásce, Smrti a Času, načež se mu začnou tyto tři nadpřirozené entity zjevovat (Keira Knightleyová, Helen Mirrenová a nějaký mladý černoch) a vést s ním povznášející rozhovory. To tvrdí všechny reklamní materiály, které jsem viděl!

 • Recenze Collateral Beauty: Druhá šance na iDnes

  Recenze iDnes 45

  Název vánočního melodramatu Collateral Beauty: Druhá šance by zněl v doslovném překladu Vedlejší krása a hvězdní hollywoodští herci jej divákovi vyloží až do poslední slzy na jeho promáčeném kapesníku.

 • Recenze Collateral Beauty: Druhá šance na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 55

  Pokud jste citlivější povahy a dojímají vás témata jako je láska, čas, smrt a Vánoce, rozhodně nebudete litovat a svoje kapesníky promáčíte skrz na skrz. Toužíte-li po dramatu, které nabízí nejen dojmutí, ale i vyšší rozměr, nebudete zcela uspokojeni. Náznaky, že tu na nás čeká více hloubky, by se tu sice našly, bohužel však nebyly dostatečně využity.

 • Recenze Collateral Beauty: Druhá šance na Fandíme filmu

  Recenze Fandíme filmu 50

  Will Smith a hromada dalších hvězd se utápění v moři až příliš silně ždímaných slz.

Související články k filmu Collateral Beauty: Druhá šance

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Pokračování úspěšné komedie a zpívající zvířátka

  Filmové premiéry: Pokračování úspěšné komedie a zpívající zvířátka

  21. 12. 2016 10:00 Pokračování diváckého hitu z roku 2014, velkolepá pěvecká soutěž, druhá šance Willa Smitha, nabídka špinavé práce a životní příběh okouzlujícího, ale nevyrovnaného, sebedestruktivního muže, a jeho marného boje o budoucnost vlastní země. V předposledním týdnu tohoto roku na nás čeká 5 filmových premiér.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Akční Underworld a necenzurovaný trailer k filmu Proč právě on?

  Akční Underworld a necenzurovaný trailer k filmu Proč právě on?

  17. 11. 2016 16:00 Uplynulý týden přinesl necenzurovaný trailer Proč právě on, který částečně připomíná oblíbenou sérii o fotrech a lotrech, avšak v mnohem drsnější podobě. Fanoušci Walta Disneye se mohou těšit na nový trailer Krásky a zvířete, a milovníky akce a sci-fi nadchne Underworld: Krvavé války, či Ghost in the Shell se Scarlett Johansson v hlavní roli.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.