Plakát k filmu: Coco Chanel

Coco Chanel Coco avant Chanel

dokina.cz
6,7

Francie, 2009, 105 min

Žánr:
životopisný
Režie:
Anne Fontaine | celý štáb
Hrají:
Audrey Tautou | všichni herci

Hvězda Amélie z Montmartru a Šifry mistra Leonarda, Audrey Tautouová, září jako legendární módní návrhářka Coco Chanel v tomto jedinečném snímku, volné adaptaci životopisu L’Irreguliere (Nespořádaná), autorky Edmonde Charles-Rouxové.

Umělecký ředitel a hlavní návrhář módního domu Chanel, Karl Lagerfeld, se zúčastnil natáčení jako odborný dozor doplňků a kostýmů.

Hvězda Amélie z Montmartru a Šifry mistra Leonarda, Audrey Tautouová, září jako legendární módní návrhářka Coco Chanel v tomto jedinečném snímku, volné adaptaci životopisu ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 374 hlasů
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.