Plakát k filmu: Chůva v akci

Chůva v akci The Spy Next Door

dokina.cz
3,3

Premiéra 18. 3. 2010
USA, 2010, 94 min

Žánr:
komedie, akční, rodinný
Režie:
Brian Levant | celý štáb
Hrají:
Jackie Chan, Lucas Till, Billy Ray Cyrus, Amber Valletta, George Lopez, Magnús Scheving, Madeline Carroll, Katherine Boecher, Mia Stallard, Arron Shiver, Jeff Chase | všichni herci

Akční komedie, ve které agent CIA zjistí, že být špiónem je vlastně jen legrace v porovnání s úkolem pohlídat tři děti. Zasloužilý tajný agent s tváří hvězdy kung-fu filmů Jackie Chana má před sebou další z řady životu nebezpečných misí, při níž musí využít všech svých schopností tvrdého výcviku - musí zvládnout ohlídat tři děti své přítelkyně, aby měl šanci na odměnu v podobě jejího ANO. Nikdy si nechtěl brát práci domů, ale jedno z dětí omylem stáhne z jeho počítače supertajná data, která z domu udělají cíl odvěkého nepřítele z řad ruských teroristů. I bez toho to bylo o život, ale teď nastává opravdový blázinec . . .

Akční komedie, ve které agent CIA zjistí, že být špiónem je vlastně jen legrace v porovnání s úkolem pohlídat tři děti. Zasloužilý tajný agent s tváří hvězdy kung-fu filmů Jackie ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 746 hlasů

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Chůva v akci

  • Recenze Chůva v akci na MovieZone

    Recenze MovieZone 20

    Jackie Chan zase v Americe vydělává na důchod a asijské projekty. Tohle je ovšem tak daleko za hranicí dobrého vkusu, že tam nikdo neuslyší váš křik. Ohraná zápletka o získávání sympatií u dětí milostného objektu kombinovaná s ještě ohranějším udržováním dvojité identity, to celé zadupané do země neschopným scénářem a režií. Vlastně je to tak špatné, až je to docela zábavné, ale za to, že se budete bavit, ruku do ohně nedáme.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.