Plakát k filmu: Choking Hazard

Choking Hazard Choking Hazard

dokina.cz
5,3

Česká Republika, 2004, 81 min

Žánr:
komedie, horor
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Jaroslav Dušek, Jan Dolanský, Ondřej Neff, Tomáš Baldýnský | všichni herci

Motel Halali je ideální místo.

Na samotě, hluboko v lesích, kromě personálu sem nezabloudí živá duše, jak je rok uherák dlouhý.

Přesně to správné prostředí pro víkendový kurs doktora Reiniše, kurs, který je určen lidem hledajícím smysl života. Čili to pravé pro Hanušovou, Křenovcovou, Lefnerovou v závěsu s Nedobylem a koneckonců i pro Vernera. Ne tak úplně to pravé pro Měchuru, ale to teď nebudeme rozpatlávat. Důležité je, že se účastníci kursu dozví něco o tom, jak žít. A také něco o tom, jak přežít. Z hlubokých lesů, vonících jehličím, hnilobou a krví, se totiž vynoří zombie myslivci. Oči podlité krví, loví oslabené kusy. A naši hrdinové proti nim stojí sami, bez možnosti záchrany zvenčí, protože se nacházejí na tom nejopuštěnějším, nejodlehlejším místě na Křivoklátsku.

Na samotě, hluboko v lesích, kromě personálu tam nezabloudí živá duše, jak je rok uherák dlouhý.

Motel Halali je ideální místo.

Motel Halali je ideální místo. Na samotě, hluboko v lesích, kromě personálu sem nezabloudí živá duše, jak je rok uherák dlouhý. Přesně to správné prostředí pro víkendový ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 411 hlasů
  • -
  • -
  • -

Související články k filmu Choking Hazard

  • Obrázek k souvisejícímu článku: 4 české pokusy o pořádný amerikanizovaný brak

    4 české pokusy o pořádný amerikanizovaný brak

    17. 3. 2016 09:34 Do kin aktuálně míří snímek Rudý kapitán, který se nepokrytě inspiruje brakovými příběhy především americké provenience. Snad se mu diváky podaří zaujmout, nebylo by to však poprvé, kdy se o něco podobného snaží tuzemský film, komiks či hra. Vzpomenete si, u kterých se to povedlo, a které naopak už měly menší štěstí?

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.