Plakát k filmu: Chlupatá odplata

Chlupatá odplata Furry Vengeance

dokina.cz
3,0

Premiéra 3. 6. 2010
USA, Spojené arabské Emiráty, 2010, 92 min

Žánr:
komedie, rodinný
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Brendan Fraser, Brooke Shields | všichni herci

Pomsta nejlíp chutná, když je pěkně… chlupatá! Skvělá rodinná komedie plná neodolatelných gagů vás naučí, že pokoušet se bojovat proti matce přírodě, je předem prohraná bitva. Chamtiví developeři si budou muset uvědomit, že zelená není jen barva dolarů.

Režisér Roger Kumble, známý českým divákům především svéráznou adaptací Velmi nebezpečných známostí, se tentokrát pustil do filmu, který potěší celou rodinu. Do hlavní role obsadil okouzlujícího Brendana Frasera, jehož dětské obecenstvo dobře zná z filmů Mumie, Looney Tunes nebo Inkoustové srdce. Zdatně mu sekundují Matt Prokop (Muzikál ze střední, Kancl) a Brooke Shieldsová (seriál Džungle rtěnek).

Pomsta nejlíp chutná, když je pěkně… chlupatá! Skvělá rodinná komedie plná neodolatelných gagů vás naučí, že pokoušet se bojovat proti matce přírodě, je předem prohraná bitva. ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 251 hlasů

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Chlupatá odplata

Související články k filmu Chlupatá odplata

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Chlupatá odplata

    Chlupatá odplata

    30. 5. 2010 08:00 Pomsta nejlíp chutná, když je pěkně… chlupatá!

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.