Plakát k filmu: Chata v horách

Chata v horách The Cabin in the Woods

dokina.cz
7,5

USA, 2011, 95 min

Žánr:
thriller, sci-fi, mystery, horor
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Kristen Connolly, Chris Hemsworth, Anna Hutchison, Fran Kranz | všichni herci

Skupina pěti kamarádů se vydává na víkend na odlehlou chatu v horách, ale místo nespoutané zábavy na ně čeká noc plná nekonečné hrůzy a krveprolití. Zatímco se studenti začínají chovat jako v běžných hororech, tým techniků v řídící místnosti pečlivě sleduje a někdy dokonce vede každý pohyb, který vystrašení přátelé udělají! Všemocné „oko na nebesích“ kazí veškeré jejich snahy o záchranu.

Skupina pěti kamarádů se vydává na víkend na odlehlou chatu v horách, ale místo nespoutané zábavy na ně čeká noc plná nekonečné hrůzy a krveprolití. Zatímco se studenti začínají ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 358 hlasů

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.