Plakát k filmu: Četník ze Saint Tropez

Četník ze Saint Tropez Gendarme de St. Tropez, Le

dokina.cz
7,2

Francie, Itálie, 1964, 95 min

Žánr:
komedie, kriminální
Režie:
Jean Girault | celý štáb
Hrají:
Louis de Funès, Michel Galabru | všichni herci

Nezapomenutelný Louis De Funes v nezapomenutelné četnické sérii. Energický, ale poněkud chaotický strážce zákona přichází ze zapomenuté vesnice v horách přímo na francouzskou Riviéru, aby tu zjednal pořádek! Bláznivin legendárního četníka Cruchota si můžete užít i ve volných pokračováních Četník v New Yorku, Četník se žení, Četník ve výslužbě, Četník a mimozemšťané a Četník a četnice.

Nezapomenutelný Louis De Funes v nezapomenutelné četnické sérii. Energický, ale poněkud chaotický strážce zákona přichází ze zapomenuté vesnice v horách přímo na francouzskou ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 366 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Související články k filmu Četník ze Saint Tropez

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Souboj četníků! Který z legendárních filmů je nejlepší?

    Souboj četníků! Který z legendárních filmů je nejlepší?

    20. 2. 2017 18:51 Cruchot, Gerber, Berlicot, Fougasse, Merlot, Tricard, to vše jsou jména četníků, sloužících na nejznámější četnické stanici v Saint Tropez. Četnické komedie v čele s legendárním a nenapodobitelným Louis de Funésem baví celý svět již půl století a stále patří mezi nejlepší filmy historie. Který z dílů se vám líbí nejvíce? Zahlasujte v naší anketě!

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.