Plakát k filmu: Carmen

Carmen Carmen

Premiéra 10. 1. 2013
Česká Republika, 2012, 126 min

Žánr:
muzikál
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Lucie Bílá, Peter Strenáčik, Václav Bárta, Jiří Korn | všichni herci

Muzikálová Carmen je hvězdou cirkusu, který přijíždí do přímořského španělského města zrovna v době zásnub starostovy dcery Kataríny s policistou Josém Riverou. Oba jsou charakterově čistí až naivní, což se rozhodně nedá říci o mafiánském starostovi Mendozovi a jeho hlavním pomocníkovi, policejním kapitánu Zunigovi. José je přeci jen nedočkavý a rád by lásku snoubenců posunul z platonické úrovně dál, ale zbožná Katarína je pevně a neoblomně rozhodnutá počkat až na svatební noc a nezvyklá ji ani Josého naléhání ani pragmatické rady tety Inéz. José se snaží s Katarininým odmítáním smířit, ale první setkání s Carmen mu převrátí život na ruby. Marně jí a vlastně především sám sobě vysvětluje, že je zasnouben a navíc vázán pracovními povinnostmi. Síla, která je táhne k sobě, svou mohutností překvapí nejen Josého, ale i samotnou Carmen.To však nenechá chladným majitele cirkusu Garcíu, který se ke Carmen chová zcela majetnicky a je připraven použít jakékoli prostředky, aby si Carmen, o kterou jeví zájem i Zuniga se starostou, uchoval pouze pro sebe. García beze svědků zastřelí kapitána Zunigu Josého pistolí a obvinění tudíž padne na Josého. Ten se před starostovým hněvem ukryje v lesích, kam za ním přichází Carmen, aby jej varovala, že Garcíova pomsta teď může zasáhnout nejen Josého, ale i všechny, na kom Josému záleží. Nebezpečí od psychopatického Garcíi hrozí tedy i Kataríně, což se může zdát přitažené za vlasy, ale pro tento okamžik musíme věřit Carmen, že zná Garcíu natolik dobře, aby věděla, že je skutečně schopný všeho. José odmítne utéci, naopak požádá Carmen, aby mu pomohla ochránit Katarínu.

Muzikálová Carmen je hvězdou cirkusu, který přijíždí do přímořského španělského města zrovna v době zásnub starostovy dcery Kataríny s policistou Josém Riverou. Oba jsou ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 15 hlasů
 • -
 • -
 • -
 • -

Související články k filmu Carmen

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Nespoutaný Django stále vede návštěvnost českých kin

  Nespoutaný Django stále vede návštěvnost českých kin

  30. 1. 2013 11:00 Také druhý týden po uvedení do tuzemských kin je drama z období občanské války s názvem Nespoutaný Django v čele víkendového žebříčku návštěvnosti. Film z dílny kultovního režiséra Quentina Tarantina zhlédlo už více než 77.000 diváků, kteří v pokladnách nechali přes 11 milionů korun. Fanoušci na filmovém serveru scfd.cz snímku udělili 90 procent ze sta.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Nespoutaný Django odsunul Hobita a je v čele návštěvnosti českých kin

  Nespoutaný Django odsunul Hobita a je v čele návštěvnosti českých kin

  23. 1. 2013 10:00 Jižanské drama z období před vypuknutím občanské války s názvem Nespoutaný Django z dílny kultovního režiséra Quentina Tarantina obsadilo vzápětí po premiéře čelo víkendového žebříčku návštěvnosti českých kin. Zhlédlo ho 36.672 diváků, kteří v pokladnách nechali 5,4 milionu korun.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Hobit stále vede návštěvnost kin

  Hobit stále vede návštěvnost kin

  16. 1. 2013 10:00 První díl filmu Hobit vede i pátý týden od premiéry statistiku návštěvnosti českých kin. O víkendu ho zhlédlo dalších 24.656 diváků. I i když se jejich počet od předminulého víkendu o třetinu snížil, je v kinech stále vyhledáván. Zatím má na kontě 555.827 diváků, kteří v pokladnách nechali 85,4 milionu korun.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.