Plakát k filmu: Čapí dobrodružství

Čapí dobrodružství Storks

dokina.cz
6,2

Premiéra 22. 9. 2016
USA, 2016, 87 min

Žánr:
komedie, rodinný, animovaný
Režie:
Nicholas Stoller | celý štáb
Hrají:
Andy Samberg, Jennifer Aniston, Kelsey Grammer, Ty Burrell | všichni herci

Čápi nosí děti... nebo tomu tak alespoň bývalo. Nyní doručují balíky pro globálního internetového giganta Cornestore.com. Junior, nejlepší čapí doručovatel společnosti, má být povýšen, náhodně však aktivuje stroj na výrobu dětí, který vyprodukuje rozkošnou holčičku. Zoufale se snaží doručit tento balíček bez potíží, než to prokoukne šéf. Junior a jeho přítel Tulip, jediný člověk na Čapí hoře, tak závodí s časem a pokouší se o svoji vůbec první dodávku dítěte - v divoké a objevné cestě, která by mohla utvořit nejen jednu rodinu, ale i vrátit čápům jejich původní skutečné poslání

Čápi nosí děti... nebo tomu tak alespoň bývalo. Nyní doručují balíky pro globálního internetového giganta Cornestore.com. Junior, nejlepší čapí doručovatel společnosti, má být ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1 hlasů

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Čapí dobrodružství

 • Recenze Čapí dobrodružství na MovieZone

  Recenze MovieZone 60

  Lehce nadprůměrný animák, který řadou drobností dokáže potěšit i dospělého a po jehož zhlédnutí si oči vypichovat nebudete.

 • Recenze Čapí dobrodružství na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 75

  I když některé vtipy tu jsou už ohrané, nevadí to, člověk i tak neodolá a zasměje se. Hlavní ale je, že humor je tu svěží a pobaví. O dojemné scény také není nouze. Ano, i kreslené filmy můžou diváka dojmout, jde jen o to, umět udělat tu správnou animaci. Nade vším ale stojí příběh, příběh o přátelství, rodině a poslání čápů. Navíc celý snímek doprovází milá hudba, která dotváří celou atmosféru. Je to barevné, veselé a rozpustilé. Líbivé na tom je, že se tvůrci pustili do zatím ne moc prozkoumaného území. Nevsadili na klasiku, ale přišli s vlastním nápadem, a to se vyplatilo. Je to prostě film, který dokáže zaujmout všechny generace. Na odpočinek s rodinou jako stvořený.

 • Recenze Čapí dobrodružství na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 50

  Dřív čápi nosili děti. Teď už to nedělají, protože samozřejmě existují jiné způsoby, jak si dítě obstarat, a hlavně to nebyla vzhledem k typu převáženého zboží úplně snadná činnost. Takže dnes jsou čápi profesionální kurýři a doručovatelé balíčkové služby internetového obchodu Cornestore.com. A nejlepší z nich je čáp Cápek, který aby dosáhl na pozici nového šéfa celé firmy, musí vyhodit Dorotu, jediné dítě, které kdy kvůli zničené doručovací adrese nebylo možné doručit, takže od té doby žije s čápy, a zrovna dospělo do osmnácti let. Bláznivě střelenou, trhlou, ale dobrosrdečnou Dorotu však cápek v den jejích narozenin vyhodit nedokáže, a tak ji uklidí do oddělení dopisů, které již mnoho let zeje prázdnotou.

Trailer k filmu

Související články k filmu Čapí dobrodružství

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Návrat Sedmi statečných a moderní špionážní drama

  Filmové premiéry: Návrat Sedmi statečných a moderní špionážní drama

  21. 9. 2016 10:00 Proměnlivá doba, která směřovala k událostem Pražského jara i srpnové okupaci, dokument nahlížející do životů tří mimořádných jazzmanů, čápi, doručující balíky pro internetového giganta, moderní vize klasického příběhu sedmi statečných, život ve vyšší společnosti a příběh modelky toužící po štěstí a slávě. Ve 37. týdnu tohoto roku nás čeká 6 filmových premiér a digitálně restaurovaný snímek na motivy románu Karla Čapka, Krakatit.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.