Plakát k filmu: Bunny a býk

Bunny a býk Bunny and the Bull

dokina.cz
6,5

Premiéra 29. 7. 2010
Anglie, 2009, 95 min

Žánr:
komedie
Režie:
Paul King | celý štáb
Hrají:
Richard Ayoade, Julian Barratt, Noel Fielding, Rich Fulcher | všichni herci

Černohumorná roadmovie od tvůrců kultovního britského seriálu Mighty Boosh. Stephen ve svém bytě, ze kterého nikdy nevychází, vzpomíná na cestu přes celou Evropu, kterou podnikl před lety se svým kamarádem Bunnym.

Stephen vzpomíná a jeho byt se proměňuje v kulisy cesty, na kterou by nejradši zapomněl. Krajinou vzniklou z fotek a suvenýrů se znovu vydá z industriálního polského Slezska až do španělské Andalusie za osudovým býkem. Po cestě potkává spolu s Bunnym podivného průvodce po Polském národním obuvnickém muzeu, Eloisu, která osudově vstoupí do jejich milostných životů, vycpaného medvěda, milovníka psů bez domova či bývalého toreadora Javiera.

Kombinace vizuálních nápadů inspirovaných Michelem Gondrym a hořkosladkého komediálního příběhu jako v Bokovce dělá z filmu Bunny a býk vtipnou, dojemnou a naprosto jedinečnou cestu z jednoho konce pokoje na druhý.

Černohumorná roadmovie od tvůrců kultovního britského seriálu Mighty Boosh. Stephen ve svém bytě, ze kterého nikdy nevychází, vzpomíná na cestu přes celou Evropu, kterou podnikl ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 217 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Související články k filmu Bunny a býk

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Bunny a býk

    Bunny a býk

    26. 7. 2010 08:00 Černohumorná roadmovie od tvůrců kultovního britského seriálu Mighty Boosh.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.