Plakát k filmu: Bullittův případ

Bullittův případ Bullitt

dokina.cz
7,5

Premiéra 19. 10. 1998
USA, 1968, 113 min

Žánr:
thriller, akční, drama, kriminální
Režie:
Peter Yates | celý štáb
Hrají:
Steve McQueen, Robert Vaughn, Jacqueline Bisset, Felice Orlandi, Don Gordon | všichni herci

Detektiv Frank Bullitt dostane úkol, který vypadá jako obyčejná rutina: ochránit korunního svědka významného procesu. Ale než skončí noc, svědek je mrtvý a Bullitt (Steve McQueen) si nedopřeje oddechu, dokud neodhalí vraha i zkorumpované politiky, kteří v pozadí tahají za nitky. V Bullittově případu je od prvního do posledního záběru vše autentické: ulice San Franciska, úsporné dialogy policistů, procedury v nemocnici a v márnici.

Detektiv Frank Bullitt dostane úkol, který vypadá jako obyčejná rutina: ochránit korunního svědka významného procesu. Ale než skončí noc, svědek je mrtvý a Bullitt (Steve McQueen) ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 112 hlasů
 • -
 • -
 • -

Trailer k filmu

Související články k filmu Bullittův případ

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Nedávno zesnulý sedmý statečný Robert Vaughn by oslavil narozeniny! Připomeňme si jeho filmy

  Nedávno zesnulý sedmý statečný Robert Vaughn by oslavil narozeniny! Připomeňme si jeho filmy

  25. 11. 2016 10:20 Robert Vaughn, herec který se do podvědomí diváků dostal především jako váhavý střelec Lee ze Sedmi statečných, by se v tomto týdnu dožil 84. let. Filmovému a televiznímu herectví se věnoval od počátku 50. let 20. století, kdy začal vystupovat v drobných epizodních rolích a v amerických televizních seriálech. Mezi americké hollywoodské hvězdy patřil od roku 1959, kdy byl nominován na cenu Americké filmové akademie Oscar za snímek Hoši z Filadelfie. Robert Vaughn zemřel 11.11.2016, a my vám dnes představíme jeho nejvýznamnější snímky.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Nejslavnější filmové honičky - od Bullita až po Rychle a zběsile

  Nejslavnější filmové honičky - od Bullita až po Rychle a zběsile

  2. 4. 2015 23:00 Už posedmé se do kin řítí jméno Rychle a zběsile, a i tentokrát film láká diváky na stále šílenější automobilové honičky s příchutí digitálních triků. Nebylo tomu tak vždy. Filmové honičky mají dlouhou tradici a namísto virtuálních polygonů se s nimi po většinu jejich historie nesla pověst obrovského, mnohdy fatálního rizika pro herce a kaskadéry. Sledujte rychlou evoluci filmových honiček včetně příkladů několika exemplářů.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Top 10 filmů, kde v hlavní roli jezdí auta

  Top 10 filmů, kde v hlavní roli jezdí auta

  12. 3. 2014 07:15 Do kin dorazil snímek Need for Speed, který se volně inspiroval dnes již kultovní stejnojmennou hrou. Filmová novinka nabízí ta nejrychlejší a nejdražší auta, jaká jsou dnes na trhu v opravdu nečekaných situacích. Asi těžko na silnici potkáme auto za několik miliónů, jak si to riskantně valí více než 300 kilometrů za hodinu. S trochou nadsázky lze říci, že auta a rychlost ve filmu se objevují od té doby, co byl vynalezen spalovací motor. My vám nabízíme přehled těch nejlepších automobilových filmů, které by neměly uniknout vaší pozornosti.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.