Plakát k filmu: Bůh masakru

Bůh masakru Carnage

dokina.cz
6,6

Premiéra 26. 1. 2012
Španělsko, Francie, Německo, Polsko, 2011, 79 min

Žánr:
komedie, drama
Režie:
Roman Polanski | celý štáb
Hrají:
Christoph Waltz, Kate Winslet, Jodie Foster | všichni herci

Rvačka dvou dětí na hřišti. Nateklé rty, vyražené zuby… Rodiče „oběti“ pozvali na návštěvu rodiče „útočníka“, aby vyplnili pojistnou událost a vše v klidu vyřešili. Přátelské žertíky zprvu vysoce civilizovaných lidí se postupně mění v masakr, kterému nikdo z nich neunikne. Příběh odhaluje to, co je politicky korektní, a ukazuje, že pod pozlátkem je mnoho krutosti.

Rvačka dvou dětí na hřišti. Nateklé rty, vyražené zuby… Rodiče „oběti“ pozvali na návštěvu rodiče „útočníka“, aby vyplnili pojistnou událost a vše v klidu vyřešili. Přátelské ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 223 hlasů

Recenze filmu Bůh masakru

  • Recenze Bůh masakru na MovieZone

    Recenze MovieZone 60

    Čtyři rodiče, dva synové (které vlastně ani nevidíme) a jedna hodina a něco v reji rozhádaných WASPů, kteří to v životě nemají ani zdaleka tak srovnané, jak se tváří. Roman Polanski v netradičním balení - tentokrát pouze uspokojivě.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.