Plakát k filmu: Bojovník

Bojovník Southpaw

dokina.cz
6,7

Premiéra 23. 7. 2015
USA, 2015, 120 min

Žánr:
drama

Boxer Billy Hope (Jake Gyllenhaal) je na vrcholu své slávy, má nádherný dům a milující rodinu. I navzdory jeho úspěšné kariéře, ho manželka Maureen (Rachel McAdams) prosí, aby s boxem skončil a mohl tak trávit více času se svojí dcerou Leilou (Oona Laurence). Během jednoho večírku Billy skutečně svůj odchod „do důchodu" oznámí. Vše se ovšem změní ve chvíli, kdy je jeho manželka neúmyslně zabita během potyčky s jiným boxerem. Billyho svět se hroutí. Když mu soud navíc odebere kvůli jeho nevyrovnané povaze dceru z opatrovnictví, je jeho poslední nadějí návrat do světa boxu. Za pomoci trenéra Tita Willse (Forest Whitaker) se pokusí získat svoji dceru zpět..

Boxer Billy Hope (Jake Gyllenhaal) je na vrcholu své slávy, má nádherný dům a milující rodinu. I navzdory jeho úspěšné kariéře, ho manželka Maureen (Rachel McAdams) prosí, aby s ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 22 hlasů
 • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 4.99 EUR 16.99 EUR Přehrát online

Recenze filmu Bojovník

 • Recenze Bojovník na MovieZone

  Recenze MovieZone 60

  Rutinní boxerské drama o úspěších a pádech jednoho bitkařského šampióna. Scénář se blíží slabším dílům Rockyho a z šedi vyčnívá pouze Gyllenhaal a jeho (téměř neustále) krvácející hlava. Průměrný boxerský dortík, bohužel bez třešinky.

 • Recenze Bojovník na fffilm

  Recenze fffilm 50

  Jake Gyllenhaal hraje špičkového boxera (mistra světa), který má peníze, slávu, krásnou manželku a dceru, všechno... A pak během pár měsíců o všechno přijde. Nejřív o manželku, následně o slávu, peníze a nakonec i o dceru. (To nejsou spoilery, je to dole v traileru.) A po krátkém koketování se sebevraždou dojde k názoru, že chce svůj život dát znovu do pořádku a začne trénovat v malé tělocvičně starého jednookého Foresta Whitakera, kde také pracuje jako uklízeč (Gyllenhaal, ne Whitaker)... Antoine Fuqua natočil boxerské drama, které se snaží být trochu jiné, ale daří se mu to jen částečně.

 • Recenze Bojovník na iDnes

  Recenze iDnes 50

  Americký Bojovník se ohlašoval jako nový Rocky. Ale k boxerské legendě má stejně daleko jako jeho český titul k původnímu názvu Southpaw čili levák.

 • Recenze Bojovník na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 75

  Bojovník se zdá být na první pohled tuctovým, nudným a zbytečným počinem, ale není tomu tak. Jake Gyllenhaal zcela bez chyby zvládá roli milujícího otce a manžela, úspěšného sportovce i nevyrovnaného a nebezpečného muže. Poměrně svižný spád a strategické střídání citově vypjatých a sportovních scén nás nenechá téměř chvíli v klidu. Škoda jen, že je Bojovník tak strašně předvídatelný.

 • Recenze Bojovník na Fandíme filmu

  Recenze Fandíme filmu 80

  Jake Gyllenhaal se zcela vtělil do role rozmláceného prostého boxera a režisér Antoine Fuqua s jeho pomocí vymáčknul z žánru maximum.

Trailer k filmu

Související články k filmu Bojovník

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Bojovník - recenze nového filmu s Jakem Gyllenhaalem

  Bojovník - recenze nového filmu s Jakem Gyllenhaalem

  24. 7. 2015 22:30 Jake Gyllenhaal hraje špičkového boxera (mistra světa), který má peníze, slávu, krásnou manželku a dceru, všechno...

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Hvězda Zkrocené hory: 'Někteří herci kvůli svým rolím hodně riskují'

  Hvězda Zkrocené hory: 'Někteří herci kvůli svým rolím hodně riskují'

  24. 7. 2015 11:00 Jake Gyllenhaal otevřeně promluvil o jedné ze stinných stránek herectví – touze podávat co nejlepší výkony za téměř jakoukoliv cenu. Neuvěříte, kam až jsou někteří jeho kolegové ochotni zajít.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: 8 letních filmových hitů, které si nesmíte nechat ujít

  8 letních filmových hitů, které si nesmíte nechat ujít

  26. 6. 2015 21:30 Sezóna blockbusterů znovu klepe na dveře a s ní je tu i zbrusu nová plejáda velkofilmů. Ačkoliv se největší vydání roku - Hvězdné války, druzí Avengers a bondovka Spectre - dočkaly, popř. teprve dočkají premiéry mimo léto, červenec, srpen a září přesto nabídnou několik nadějně vyhlížených trháků i několik možných černých koní. Vybrali jsme osmero z nich, jež byste měli sledovat se zvýšenou pozorností. 

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.