Plakát k filmu: Bojovník

Bojovník Southpaw

dokina.cz
6,5

Premiéra 23. 7. 2015
USA, 2015, 120 min

Žánr:
drama

Boxer Billy Hope (Jake Gyllenhaal) je na vrcholu své slávy, má nádherný dům a milující rodinu. I navzdory jeho úspěšné kariéře, ho manželka Maureen (Rachel McAdams) prosí, aby s boxem skončil a mohl tak trávit více času se svojí dcerou Leilou (Oona Laurence). Během jednoho večírku Billy skutečně svůj odchod „do důchodu" oznámí. Vše se ovšem změní ve chvíli, kdy je jeho manželka neúmyslně zabita během potyčky s jiným boxerem. Billyho svět se hroutí. Když mu soud navíc odebere kvůli jeho nevyrovnané povaze dceru z opatrovnictví, je jeho poslední nadějí návrat do světa boxu. Za pomoci trenéra Tita Willse (Forest Whitaker) se pokusí získat svoji dceru zpět..

Boxer Billy Hope (Jake Gyllenhaal) je na vrcholu své slávy, má nádherný dům a milující rodinu. I navzdory jeho úspěšné kariéře, ho manželka Maureen (Rachel McAdams) prosí, aby s ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 18 hlasů
 • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 135.28 CZK 460.62 CZK Přehrát online
PŮJČOVNÉ 45.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Bojovník

 • Recenze Bojovník na MovieZone

  Recenze MovieZone 60

  Rutinní boxerské drama o úspěších a pádech jednoho bitkařského šampióna. Scénář se blíží slabším dílům Rockyho a z šedi vyčnívá pouze Gyllenhaal a jeho (téměř neustále) krvácející hlava. Průměrný boxerský dortík, bohužel bez třešinky.

 • Recenze Bojovník na fffilm

  Recenze fffilm 50

  Jake Gyllenhaal hraje špičkového boxera (mistra světa), který má peníze, slávu, krásnou manželku a dceru, všechno... A pak během pár měsíců o všechno přijde. Nejřív o manželku, následně o slávu, peníze a nakonec i o dceru. (To nejsou spoilery, je to dole v traileru.) A po krátkém koketování se sebevraždou dojde k názoru, že chce svůj život dát znovu do pořádku a začne trénovat v malé tělocvičně starého jednookého Foresta Whitakera, kde také pracuje jako uklízeč (Gyllenhaal, ne Whitaker)... Antoine Fuqua natočil boxerské drama, které se snaží být trochu jiné, ale daří se mu to jen částečně.

 • Recenze Bojovník na iDnes

  Recenze iDnes 50

  Americký Bojovník se ohlašoval jako nový Rocky. Ale k boxerské legendě má stejně daleko jako jeho český titul k původnímu názvu Southpaw čili levák.

 • Recenze Bojovník na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 75

  Bojovník se zdá být na první pohled tuctovým, nudným a zbytečným počinem, ale není tomu tak. Jake Gyllenhaal zcela bez chyby zvládá roli milujícího otce a manžela, úspěšného sportovce i nevyrovnaného a nebezpečného muže. Poměrně svižný spád a strategické střídání citově vypjatých a sportovních scén nás nenechá téměř chvíli v klidu. Škoda jen, že je Bojovník tak strašně předvídatelný.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.