Plakát k filmu: Bláznivá, zatracená láska

Bláznivá, zatracená láska Crazy, Stupid, Love

dokina.cz
7,2

Premiéra 15. 9. 2011
USA, 2011, 118 min

Žánr:
komedie, drama, romantický
Režie:
Glenn Ficarra | celý štáb
Hrají:
Marisa Tomei, Ryan Gosling, Julianne Moore | všichni herci

Čtyřicetiletý Cal Weaver (Steve Carell) prožívásvůj sen – má dobrou práci, hezký dům, skvělé děti a za manželku lásku zestřední školy. Když ale zjistí, že ho jeho žena Emily (Julianne Moore) podvádía chce se s ním rozvést, jeho „dokonalý“ život vezme rázem za své. A co jehorší – Cal se ocitne ve světě svobodných, jenže sám už několik desíteklet nerandil, a tak zažívá jeden neúspěch za druhým.Volné večery tráví sám v místním baru,kde utápí špatnou náladu. Cala vezme pod ochranu Jacob Palmer (Ryan Gosling) –pohledný sportovec lehce po třicítce. Aby Jacob Calovi pomohl zapomenout najeho ženu a začít nový život, otevře mu zcela nové obzory: flirtující ženy,pánské jízdy a také nový styl.

Cal a Emily nejsou jediní, kdo hledá lásku. Calův třináctiletý syn Robbie se zamiloval do sedmnáctileté chůvy Jessicy,která si zase myslí na Cala. Navzdory Calovu „znovustvoření“, jeho srdce nelzepředělat a zdá se že právě to ho stále vede tam, kde začal.

Čtyřicetiletý Cal Weaver (Steve Carell) prožívásvůj sen – má dobrou práci, hezký dům, skvělé děti a za manželku lásku zestřední školy. Když ale zjistí, že ho jeho žena Emily ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 746 hlasů
  • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 110.59 CZK 387.75 CZK Přehrát online
PŮJČOVNÉ 45.00 CZK Přehrát online

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.