Plakát k filmu: Bláznivá, zatracená láska

Bláznivá, zatracená láska Crazy, Stupid, Love

dokina.cz
7,4

Premiéra 15. 9. 2011
USA, 2011, 118 min

Žánr:
komedie, drama, romantický
Režie:
Glenn Ficarra | celý štáb
Hrají:
Marisa Tomei, Ryan Gosling, Julianne Moore | všichni herci

Čtyřicetiletý Cal Weaver (Steve Carell) prožívásvůj sen – má dobrou práci, hezký dům, skvělé děti a za manželku lásku zestřední školy. Když ale zjistí, že ho jeho žena Emily (Julianne Moore) podvádía chce se s ním rozvést, jeho „dokonalý“ život vezme rázem za své. A co jehorší – Cal se ocitne ve světě svobodných, jenže sám už několik desíteklet nerandil, a tak zažívá jeden neúspěch za druhým.Volné večery tráví sám v místním baru,kde utápí špatnou náladu. Cala vezme pod ochranu Jacob Palmer (Ryan Gosling) –pohledný sportovec lehce po třicítce. Aby Jacob Calovi pomohl zapomenout najeho ženu a začít nový život, otevře mu zcela nové obzory: flirtující ženy,pánské jízdy a také nový styl.

Cal a Emily nejsou jediní, kdo hledá lásku. Calův třináctiletý syn Robbie se zamiloval do sedmnáctileté chůvy Jessicy,která si zase myslí na Cala. Navzdory Calovu „znovustvoření“, jeho srdce nelzepředělat a zdá se že právě to ho stále vede tam, kde začal.

Čtyřicetiletý Cal Weaver (Steve Carell) prožívásvůj sen – má dobrou práci, hezký dům, skvělé děti a za manželku lásku zestřední školy. Když ale zjistí, že ho jeho žena Emily ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 746 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 110.51 CZK 387.47 CZK Přehrát online
PŮJČOVNÉ 45.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Bláznivá, zatracená láska

  • Recenze Bláznivá, zatracená láska na MovieZone

    Recenze MovieZone 80

    Calovi (Steve Carell) se po čtvrt století rozpadlo manželství. Všechno zlé ale může být pro něco dobré, když se nebohého chlapíka chopí štramák/proutník s okouzlujícím úsměvem Ryana Goslinga, a naučí ho, jak balit ženský... Do zdánlivě přímočaré komedie se postupně natáhne několik dalších postav, jejichž trable daly vzniknout jedné z nejpůvabnějších romantik roku. Skvělí herci a poutavě odvyprávěné dějové linky přetlučou trochu přehnané ambice filmu.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.