Plakát k filmu: Blade Runner 2049 3D Premiéra

Blade Runner 2049 3D Blade Runner 2049

Premiéra 5. 10. 2017 (za 13 dní)
USA, Anglie, Kanada, 2017

Žánr:
sci-fi
Režie:
Denis Villeneuve | celý štáb
Hrají:
Harrison Ford, Ryan Gosling, Jared Leto, Ana de Armas | všichni herci

Třicet let po událostech prvního filmu odhaluje nový Blade Runner a důstojník losangeleské policie K (Ryan Gosling) dlouho ukryté tajemství, které je natolik zásadní, že by mohlo zcela rozvrátit poslední zbytky lidské společnosti. Toto odhalení ho nutí zahájit pátrání po Rickovi Deckardovi (Harrison Ford), bývalém Blade Runnerovi losangeleské policie, který je už 30 let nezvěstný.

Třicet let po událostech prvního filmu odhaluje nový Blade Runner a důstojník losangeleské policie K (Ryan Gosling) dlouho ukryté tajemství, které je natolik zásadní, že by mohlo ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnotit můžete po premiéře 5. 10. 2017
 • -
 • -
 • -
 • -

Související články k filmu Blade Runner 2049 3D

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Nové ukázky na Blade Runnera přináší otázky i odpovědi

  Nové ukázky na Blade Runnera přináší otázky i odpovědi

  28. 8. 2017 16:57 Od nového Blade Runnera nás dělí něco málo přes měsíc, a tak studio Warner Bros. vyrukovalo se dvěma novými TV spoty a také oficiálním plakátem.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Na soundtracku k Blade Runner 2049 se bude podílet i Hans Zimmer

  Na soundtracku k Blade Runner 2049 se bude podílet i Hans Zimmer

  31. 7. 2017 13:14 Skladatel Johann Johannsson u nového Blade Runnera zůstává, ale dostane posilu. Skládat hudbu k pokračování kultovního, legendárního a nevím jakého ještě Blade Runnera není nic jednoduchého a sám Johannsson už v minulosti naznačil, že je to úkol obřích rozměrů.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Zlodějský plán bandičky vidláků, příběh o přežití a další trailerové novinky

  Zlodějský plán bandičky vidláků, příběh o přežití a další trailerové novinky

  20. 7. 2017 16:30 Akční příběh o přežití odehrávající se před 20 000 lety během poslední doby ledové, dobrodružné fantasy A Wrinkle in Time, ošuntělí vidláci s plánem krádeže velkého balíku peněz, pátrání po bývalém Blade Runnerovi losangelské policie, nebo Reese Witherspoon v obležení mladých mužů. Tento týden přinesl spoustu nových trailerů včetně akčního thrilleru Americký zabiják, nebo životopisného snímku Professor Marston & the Wonder Women, vyprávějícího o psychologovi a autorovi postavy Wonder Woman.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.