Plakát k filmu: Bezva chlap

Bezva chlap En ganske snill mann

Premiéra 22. 4. 2010
Norsko, 2010, 103 min, od 15 let

Žánr:
komedie, drama, kriminální
Režie:
Hans Petter Moland | celý štáb
Hrají:
Bjørn Floberg, Gard B. Eidsvold, Kjersti Holmen, Aksel Hennie | všichni herci

Ulrik je sympaťák. Asi byste do něj neřekli, že se právě vrátil z basy. Moc toho nenamluví, netrápí ho žádné zvláštní touhy a nic moc od okolí nevyžaduje. Chce jen v rámci možností vést spořádaný rodinný život. Není to ale jednoduché, když jeho bývalá manželka je svolná maximálně k jedné “rychlovce”, jeho už dospělý syn ho skoro nezná a navíc čeká dítě s ženou, která si myslí, že je dávno mrtvý. Jediní, kdo Ulrika bez debat vítají jsou jeho staří přátelé, gangsteři lokálního charakteru.

Seženou mu první bydlení, práci i holku. Ulrik tak začíná nový život opravdu od nuly. Bydlí ve sklepě a kalhotky jeho první holky by nevzrušily ani chlapa, co dostal doživotí. Ulrik navíc řeší ještě jedno dilema: vyrovnání starých účtů. Měl by sprovodit ze světa člověka, který dostal Ulrika do kriminálu. Nebude ale svět nakonec lepším bez jeho gangsterských kámošů?

Ulrik je sympaťák. Asi byste do něj neřekli, že se právě vrátil z basy. Moc toho nenamluví, netrápí ho žádné zvláštní touhy a nic moc od okolí nevyžaduje. Chce jen v rámci ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 151 hlasů
 • -
 • -
 • -
 • -

Související články k filmu Bezva chlap

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Komedie Bezva chlap zkoumá lidské chyby

  Komedie Bezva chlap zkoumá lidské chyby

  21. 4. 2010 17:00 Norský snímek Bezva chlap nabízí příběh o lidských pocitech, pochybení a vyrovnávání se s vlastními chybami. Černá komedie režiséra Hanse Pettera Molanda sleduje osud sympatického kriminálníka, který se snaží získat druhou šanci v životě.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Bezva chlap

  Bezva chlap

  21. 4. 2010 08:00 Narodíme se. Dospějeme. Přijdeme o svou nevinnost. Děláme kraviny. A pak umřeme.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.